,  

Józefowicz wszczyna awantury, zrywa umowy!

Kapif

Ile straciła Natasza Urbańska? Okazuje się, że bardzo dużo.

Natasza Urbańska zniknęła nam wszystkim z oczu a mogła błyszczeć  niczym gwiazdka na niebie. Niestety nie zabłyśnie, gdyż jej mąż Janusz Józefowicz pozrywał umowy, przerwał rozmowy w sprawie zatrudnienia żony na nadchodzącego Sylwestra.

Mogła wystąpić na wielkim sylwestrowym koncercie TVP2. Mogła spełnić swoje marzenie i zaśpiewać w duecie z Justyną Steczkowską – pisze Fakt.

Natasza Urbańska jakoś dziwnie nie sprzeciwia się mężowi ufając mu bezgranicznie. Zaślepiona miłością do niego wiele traci zawodowo. Józefowicz nie należy do osób, które idą raczej na kompromis, stawia twardo warunki, które często nie są do przyjęcia.

(…)podczas rozmów z osobami przygotowującymi sylwestrowe show Dwójki, „Józek” nie tylko wtrącał swoje dwa grosze, ale wręcz pouczał, jak powinno ono wyglądać. W efekcie wywiązała się potworna kłótnia, a wielce urażony Józefowicz zerwał rozmowy. Nataszy bardzo zależało na duecie ze znaną piosenkarką i traktowała to jako artystyczną nobilitację. Cóż, wszystko wskazuje na to, że nic z tego nie wyjdzie. – dodaje źródło tabloidu.

Natasza jest nie tylko żoną Józefowicza ale także jego niewolnicą i to posłuszną niewolnicą. Gdy występowała w Tańcu z gwiazdami, posłusznie za każdym razem pytała się męża, czy dobrze zatańczyła, to jego zdanie liczyło się najbardziej. Być może to on był powodem, że Natasza nie wygrała już kolejnego show.

Podczas wywiadów w Dzień Dobry TVN, gdzie zaproszono Nataszę, przyszedł z nią też Józefowicz, który zamiast Urbańskiej on odpowiadał za wszystkie pytania.

Kiedy Natasza obudzi się z tego koszmarnego snu i zacznie sama o sobie decydować?

Zobacz też: Trwa dobra passa Małgorzaty Sochy

źródło: Fakt.pl

Kapif

Kapif

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.