,  

Józefowicz nie ma pieniędzy na wystawianie musicalu!

Technologia tego przedsięwzięcia jest bardzo droga.

Kilka dni temu podczas Sylwestra został wystawiony  po raz pierwszy na świecie w technologi 3D musical Polita.  Po premierze Janusz Józefowicz nie był zadowolony z przedstawienia, gdyż aktorzy nie spełnili jego oczekiwań.

Przedsięwzięcie jest dość kosztowne, dlatego też wystawiane jest rzadko.Reżyser nie ukrywa, że brakuje im pieniędzy na kolejne.

Technologia tego przedsięwzięcia jest bardzo droga. Nie możemy grac w zwykłych salach teatralnych, musimy wynajmować hale, które przystosowujemy do naszych potrzeb. Aparatura, projektory, specjalna scena – to ogromne koszty, których nie można zredukować. Na pewno mamy zabukowane terminy na trzy spektakle w lutym. Czy zagramy też w styczniu, to się jeszcze okaże, bo mamy dużo zapytań. Jeśli Polski nie będzie stać na to, by grać taki spektakl, to zrobimy to, co zrobiłby każdy inny teatr na naszym miejscu – wcale nie będziemy go grać – powiedział magazynowi Flesz Józefowicz.

To by była wielka porażka. Józefowicz myśli by wystawić przedstawienie za granicą. Myślicie, że będą chętni do oglądania?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.