Józefowicz katuje tancerzy?

Nie odpuszcza im prze premierą musicalu Polita.

Tancerze teatru Buffo jeszcze takiej katorgi nie przechodzili. Już niedługo premiera musicalu Janusza Józefowicz Polita , dlatego choreograf chce by wszystko było dopięte na ostatni guzik i nikt nie przyniósł mu wstydu. Wszystko musi być idealne. Sam z żoną Nataszą Urbańską mieszkają już w teatrze, oddali córkę pod opiekę babci, której nie widują. Do premiery jeszcze kilka dni a tancerze już mają dość.

Wszystko przez jedno potknięcie jakie miało miejsce podczas niewielkiego  pokazu w trakcie festiwalu „Camerimage” w Bydgoszczy.

Było jedno potknięcie, mały szczegół. Chodziło o taniec Nataszy Urbańskiej z grupą tancerzy. Ale nikt, kto nie znał choreografii, w życiu by się nie zorientował! opowiada Faktowi jeden z artystów. – Józek się wściekł. Po przedstawieniu kazał nam powtarzać cały spektakl trzy razy. Mimo że każdego dnia próby i tak trwały po czternaście godzin!  Pracuję z Józefowiczem od kilku lat i nie jest to moja pierwsza premiera u niego. A mimo wszystko nie podejrzewałem, że da nam aż taki wycisk.

 

Józefowicz liczy na wielki sukces, w musical zainwestował własne pieniądze. Chce nie tylko spełnić własną wizję ale także zarobić. Tancerzom też da zarobić?

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.