,  

Józefowicz i Urbańska rozstali się!

Kapif

To była tylko kwestia czasu.

Oczywiście Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska nie rozeszli się w życiu osobistym ale zawodowym. Choreograf na tyle zaufał swojej młodziutkiej żonie, że przestał w końcu być jej cieniem, Przestał za nią się wypowiadać, przestał zwracać jej uwagi i wtrącać się w to co robi, oby dotrzymał słowa.

Wiele razy pisaliśmy jak to Józefowicz nie proszony wypowiadał się w imieniu swojej żony , jak to nieproszony przychodził za nią jak cień na wywiady. Czyżby był to już koniec takiego zachowania? Coś się  końcu zmieniło.

Na ostatnich castingach w Bitwie na głosy , które odbywały się w teatrze Buffo Józefowicz siedział cichutko jak mysz pod miotła. Ekipa dwójki wiedząc jaki jest, bała się trochę o sytuację jaka może tam panować tym bardziej, że  Józefowicz  jest prowadzącym swój teatr.

Był obecny podczas castingu, ale jego udział ograniczał się jedynie do wsparcia zarówno uczestników, jak i Nataszy, która prowadziła nabór. Nie ingerował w zdanie Nataszy, niczego nie komentował. On dodawał ludziom otuchy, był dobrym duchem imprezy. Jak widać, nie taki diabeł straszny, jak go malują – zdradza Super Expressowi zaskoczona osoba z produkcji.

Może jest chory? Kiedyś pisaliśmy, że Józefowicz w rozmowie przez telefon ukrywał coś o sobie. Przeczytajcie artykuł Józefowicz jest ciężko chory?!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.