,  

Józefowicz i Urbańska nie rozmawiają ze sobą

Kapif

Choreograf jest wściekły na żonę ,za co?

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz do tej pory byli nie rozłączni zarówno prywatnie jak i zawodowo. Sytuacja jednak się zmieniła. Tancerka wyszła z założenia, że jeśli jej się nie udało zwyciężyć w Jak oni śpiewają, Tańcu z gwiazdami z mężem za plecami, to spróbuje to zrobić bez niego w Bitwie na głosy.

Urbańska zakazała więc Józefowiczowi przychodzenia na próby a nawet na występy sobotnie. Janusz co prawda na początku miał obiekcje co do jej kusych strojów, w końcu przestał się wtrącać. To jednak nie wystarczyło by aktorka wygrała show, zaraz po tym odpadła. Choreograf był wściekły.

Nie rozmawiali ze sobą. Nawet nie poszli razem na lunch, tak jak zwykle – powiedział Na żywo znajomy pary z Teatru Buffo, gdzie dzień po porażce w Bitwie na głosy.

Urbańska została okrzyknięta Józefowicz w spódnicy, to miało jej przynieść prestiż i powagę, przyniosło porażkę. Czy ona da do myślenia tancerce?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Józefowicz i Urbańska nie rozmawiają ze sobą

  • Alicja

    Czy tylko jest jeden taki program „Bitwa na glosy”.
    Jeszcze wszystkim udowodnisz na co Cie stać, a wiemy, ze pięknie śpiewasz jak równie pięknie tańczysz, nie jedna artystka by Ci
    pozazdrościła.
    A mąż jak Cie kocha to i zrozumie, bo przecież Cie kocha.

You must be logged in to post a comment.