, ,  

Józefowicz błagał by wyrzucono go z „Tańca z gwiazdami”!

Nie będzie więcej brał udziału w show.

Janusz Józefowicz podobno już po pierwszym odcinku chciał odejść z Tańca z gwiazdami. Choreograf uznał, że nie pasuje do show.

– Jak tylko doszło do pierwszego spięcia i nieporozumień, poszedłem do produkcji i poprosiłem, żeby mnie wyrzucili. Namawiałem ich, mówiąc, że to tylko im pomoże i zapewni programowi rozgłos, ale odmówili – przyznał szczerze mąż Nataszy Urbańskiej w jednym z wywiadów.

Józefowicz wiele razy powtarzał, że prowadzi castingi na tancerzy a jego kryteria nie pasują do show w jakim bierze udział. Do tego dochodziły spięcia między nim a Iwoną Pavlović, czy Piotrem Galińskim, publiczne pranie brudów to nie w stylu Józka. A że grafik zajęć  choreografa pęka w szwach, poszedł do producentów show i błagał by go wywalono. Producenci odmówili a Józefowicz szybko przystosował  się do nowych warunków pracy.

Dziś dogaduje się nie tylko z kolegami z jury ale i widzowie już nie czepiają się tak bardzo jak było wcześniej.

Jednak w 14 edycji Józefowicz ani jego żona Natasza już nie wystąpią. Podobno wraca na swoje miejsce Kasia Skrzynecka w zamian, ma nie wypominać stacji, że ją wcześniej odsunęła. Na miejsce Józefowicza być może zasiądzie Maciej Zakliczyński. Zamiast 14 par ma być 16 a stacji zależy na udziale takich gwiazd jak :Filipa Bobka, Anny Wyszkoni, Marty Pawłowskiej i Anny Marii Wesołowskiej.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.