Józefowicz trzyma swoją żonę krótko!

 Nie trzeba być psychologiem i wypytywać znajomych by nie widzieć, jak Natasza Urbańska jest traktowana przez swojego męża Janusza Józefowicza.


Wczoraj pisaliśmy o ubezwłasnowolnieniu Nataszy Urbańskiej przez swojego męża Janusza Józefowicza. I wcale się nie pomyliliśmy. Fakt poszedł o krok dalej i podpytał znajomych pary jak jest w tym związku a nie jest dobrze.

O tym, że to Józefowicz rządzi w domu wiadomo od dawna. Młoda Natasza Urbańska uwiązana z teatrem Buffo od młodzieńczych lat dopiero w ubiegłym roku mogła sobie dać na luz psychiczny  biorąc udział w Tańcu z gwiazdami. Chociaż ni wygrała show, jej kariera nabrała tempa. Ale luz się skończył, gdy Natasza wróciła z USA, gdzie nagrywała płytę. Józefowicz dowiedział się jak jego żona świetnie się bawiła z kolegami i wybuchła awantura w domu.

Choreograf, który zawsze był zaborczy wobec ukochanej, dostał podobno szału. Jak mówią znajomi pary, Józefowicz nie zgodził się, by Natasza jeździła gdziekolwiek bez jego opieki. Tłumaczył się faktem, że nikt tak jak on nie zadba o jej interesy. Nie chciał słuchać, że lepiej byłoby, gdyby w czasie służbowych wyjazdów żony opiekował się ich córeczką Kalinką – donosi Fakt.

Wszystko to było dokładnie widać w DDTVN gdzie Natasza była zaproszona a przyszedł z nią jej kochany mąż, który nie dał Nataszy dojść do głosu.

– Nie wiem, jak Natasza to wytrzymuje. Janusz traktuje ją jak nastolatkę, która nie powinna opuszczać domu bez niego. Natasza dzielnie znosiła jego despotyzm, ale w końcu zaczęła czuć się osaczona przez męża – zdradza Faktowi znajomy pary.

Do Indii też Józefowicz poleciał z Urbańską,  nie odstępuj jej na krok. Wszystko się jednak kiedyś skończy.

 Może być tak, że :

1. Natasza odejdzie od swojego męża, bo nie wytrzyma osaczenia.
2. Producenci przestaną proponować Nataszy jakąkolwiek pracę
3. Producenci będą współpracować z Nataszą ale zamkną drzwi jej mężowi jak to zrobił TVN w TzG.

Macie inne propozycje?

Zobacz też: Jubileusz serialu "Sędzia Anna Maria Wesołowska"
źródło: Fakt.pl


Kapif

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.