Józefowicz szaleje z zazdrości!

 Janusz Józefowicz szaleje z zazdrości a przyczyną jest młody przystojny Szwed, który nagrywa z Nataszą Urbańską, żoną choreografa płytę.

                                                                             kapif


Bo Martin znany jest już ze współpracy z Dodą, Anią Dąbrowską czy z Wilkami. Teraz pomaga Nataszy Urbańskiej, by jej kariera nabrała blasku. Aktorka była już z przystojnym Szwedem w Stanach, gdzie świetnie się bawiła. Po powrocie zza oceanu kochany mąż Nataszy powiedział, ż koniec samotnych wyjazdów. Już do Indii pojechał z nią i wywiadzie w DDTVN o karierze i pracy Urbańskiej tez on opowiadał. Czyli kontrola na 100%

Natasza Urbańska i Bo Martin spędzili sporo czasu ze sobą, bardzo się zaprzyjaźnili. Jednak mimo tego nie łączy ich nic poza pracą. Józefowicz jednak myśli zupełni inaczej.

Oni po prostu dobrze się znają, spędzają ze sobą dużo czasu. Niestety Janusz tego nie rozumie i jest panicznie zazdrosny o Bo Martina. Szczególnie teraz kiedy rozeszła się zakulisowa plotka, że Natasza ma z nim romans
– mówi znajoma szwedzkiego reżysera.

O plotce z romansem nie słyszeliśmy ale jedno wiemy, Józefowicz już się nie zmieni. Natasza Urbańska musi się liczyć z tym, że faceci w tym wieku jak są zazdrośni, to już im tak pozostanie. A życie z takim jest bardzo trudne. Czy ich związek to wytrzyma? My wątpimy.

Zobacz też: Wolszczak znów w "Pierwszej miłości"
źródło: Fakt.pl


kapif

Mazur

Mazur

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.