,  

Jola zadarła z dresiarzami !

ImageJola cały czas chroniona jest przez ochroniarzy i chyba nie bez przyczyny.


W c zwartek kiedy podjechała pod swój dom swoim czarnym BMW, czekała na nią grupa dresiarzy. Od razu  widać było, że byli bardzo agresywnie nastawieni do niej.
Kiedy parkuje samochód, nagle oślepiają ją reflektory samochodu, który stoi tuż obok. Siedzący w środku mężczyzna rusza z kopyta i próbuje zajechać jej drogę. Na fotelach siedzi też trzech innych zakapturzonych typów. To nie wszystko. Przez okno widzi kilkunastu wyrostków biegnących w jej stronę – podaje Fakt.
Przerażona Jola zakręciła samochodem i chciała jechać w kierunku komisariatu policji.
Gwałtownie zawraca i rusza przed siebie. Ciemny samochód, który zajechał jej drogę, gna w ślad za nią. Na szczęście Jolanta pamięta, gdzie jest komisariat i pędzi w tym kierunku. cigający ją samochód, widząc, dokąd zmierza, znika w jednej z bocznych uliczek. Jolanta wbiega do środka i gorączkowo relacjonuje dyżurnemu, co ją spotkało. Zapisuje jego nazwisko – czytamy dalej.
Policjanci niezbyt przejęli się faktem, że właśnie ktoś próbował mnie napaść. Choć bardzo o to prosiłam, nie chcieli odwieźć mnie do domu. Po zgłoszeniu patrol interwencyjny pojechał w miejsce zdarzenia, ale nikogo tam nie zastał – wyznała Rutowicz. Jola wróciła sama, ale chuligani nadal na nią czekali. Zawróciła na komisariat.
Byłam roztrzęsiona. Powiedziałam, że nie wyjdę, jeśli ktoś nie odwiezie mnie do domu – powiedziała Faktowi zdenerwowana Jolanta. O 4 nad ranem doprosiła się, aby policjanci odstawili ją do domu. Po napastnikach nie było śladu. Jola uważa jednak, że wrócą i będą znów próbowali ją zaatakować. Rutowicz boi się wyjść z domu.

 

Kim byli faceci? Na razie nikt nie wie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.