,  

Jola Rutowicz w finale GTNL !

 Cały czas wątpiliśmy, czy Jolka się pojawi w finale Gwiazdy tańczą na lodzie.


A tu jednak Jola Rutowicz chyba została przekonana, ciekawe tylko jak, może groźbą finansową?

Program trwa, wiadomości będą dopisane w trakcie…

Doda już komedie niezłe odstawia, przygotowała sobie różową półkę z czterema podobiznami Jusi . A skąd taki pomysł, ponieważ stwierdziła Dorota, że Jusia jest piosenkarką z innej półki a Doda chciała być z nią na jednej. Trudno to chyba będzie zrozumieć, ale to wyglądało tak

Jusia  Jusia  DODA Jusia  Jusia
————————————— różowa półka  🙂

Dziś cała reszta tancerek biorąca wcześniej udział w programie, ubrane są w czerwone sukienki. W drugiej połowie GTNL wystąpiły 4 pary , które wcześniej odpadły w tym też Rutowicz.

 Ale… kamery pokazywały wszystkie pary prócz właśnie jej z partnerem. Każda z dziewczyn nauczyła się czegoś innego ale nie Jola. Udało się nam  zrobić zdjęcie tylko na samym końcu pokazu tanecznego, gdzie widać jak każdy z tancerzy potrafił uklęknąć na lodzie a Rutowicz nawet tego nie umiała i skończyła na stojąco. 
Na koniec programu był jeszcze jeden pokaz , Jola jechała po lodzie a właściwie była popychana, ktoś ją za rękę gdzieś pociągnął.
Cała gromadka się bawiła a Jola stała jak święta krowa !

Po co  organizatorzy tak się upierali by ona wystąpiła? Nie rozumiemy tego, chyba tylko po to by oglądalność się zwiększyła. Nie było również konia o którego tak walczyła panna Jola.

Niestety tylko tyle udało się złapać Rutowicz. A może i dobrze, raczej  mało kogo ona tam chyba interesowała.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.