,  

Jola Rutowicz na językach polityków

ImageOstatnio coś ucichło o Joli, myśleliśmy , że po występie na pokazach mody spoważniała, ale jej fani na blogu nie pozwalają o niej zapomnieć.


Fani Jolanty są bardzo oburzeni, że politycy w pyskówkach między sobą porównują się do niej.
Temat na blogu zaczyna się tytułem

Pierwsza Dama 4, 5, 6 … Rzeczypospolitej !!!

Dalej czytamy:

Zaczęło się od tego, że poseł PO (Platforma Obywatelska) powiedział do posła PiS (Prawo i Sprawiedliwość) „Jest pan jak Jola Rutowicz komisji śledczej", co miał na myśli Karpiniuk mówiąc tak do Mularczyka do dziś nie wiadomo, pewnie on sam nie wie, o co mu chodziło, bo porównywać Jolantę do jakiegokolwiek polityka to po prostu obraza dla Królowej!
Ale na tym się nie skończyło. Dziś Joanna Senyszyn (posłanka SLD) na swoim blogu porównała Lecha Kaczyńskiego do zachowania Joli Rutowicz następującymi słowami:
Bryluje na poziomie Joli Rutowicz."
My jako FANI Jolanty nie życzymy sobie takich porównań!
Nie dziwi nas to, że FENOMEN Joli dotarł już nawet do sejmu, ale politykom radzimy zająć się tym, co do nich należy i niekoniecznie chodzi nam o promowanie się przez Jolantę!
Jeśli posłowie czy też posłanki porównując kogoś do Jolanty chcieli tym samym urazić daną osobę to i tak im to nie wyszło, ponieważ

 

I tu wielkimi literami, jakby chcieli krzyczeć ze złości :

ZOSTA PORÓWNANYM DO KRÓLOWEJ KRÓLOWYCH to ZASZCZYT! Nawet dla samego Prezydenta.
I OSTRZEGAMY! Grzejcie swoje stołki dopóki możecie, bo NADEJD TAKIE WSPANIAE CZASY, KIEDY TO Jolanta Rutowicz BDZIE RZDZI TYM KRAJEM!
(tekst oryginalny)

Chyba już nie wiedzą co wymyślić , chyba zbyt cicho o tej lasce zaczęło się robić. A że porównują się politycy na wzajem do Rutowicz, czy ktoś się dziwi? My nie, w końcu kto się postarał by wszędzie o niej mówiono?

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.