Jola nauczy innych jak być nią !

ImageJola jest pewna, że gdyby wystartowała do Europarlamentu, to wygrywa bez mrugnięcia oka.


O swojej popularności Jola Rutowicz jest przekonana. Nikt w Polsce nie jest tak popularny i tak rozpoznawalny i lubiany jak Rutowicz. 

Daję stówę i mojego jednorożca, że wygrałabym ze względu na to, że jestem osobą popularną.– mówi w Kurierze Lubelskim.

Jednak o europarlamencie na razie nie myśli bo ma inne plany na przyszłość.

Ale teraz mam inne plany, więc po co wchodzić między wrony i krakać tak jak one? To oni są od tego, a i tak nie robią nic dobrego. Zamierzam otworzyć szkołę, jak być Jolantą Rutowicz – powiedziała dalej w wywiadzie.

Jej ulubionym politykiem jest Obama.

Obama mi się potwornie podoba… Jestem w nim zakochana strasznie. Oglądałam zaprzysiężenie, cały dzień z głowy! Mam wszystkie jego zdjęcia na pulpicie skopiowane i zamierzam go odbić żonie.

I wie co zrobić w Polsce, żeby nie było nudno !

Zamierzam otworzyć szkołę, jak być Jolantą Rutowicz. Każdy polityk będzie chciał się tam znaleźć, więc pewnie będzie konkurencja. Niech się panowie szykują, zeszyciki sobie kupią. Niestety, nie ma przepisu na to, jak się wykreować, to dzieje się samo, z tym trzeba się urodzić! Taka lwica jak ja na przykład. Poza tym nie chciałabym, żeby w Sejmie były same podróbki Joli Rutowicz.

Kto pójdzie z polityków do takiej szkoły? Szanowni politycy, nie róbcie nam tego. Unia Europejska wywali nas wtedy ze swoich szeregów! 🙂

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.