,  

John Turturro i Maciej Zagłoba-Zygler są kumplami!

Fotoszok.pl
W Bydgoszczy trzeci dzień odbywa się Międzynarodowy Festiwal Filmowy Camerimage! Do stolicy Pomorza i Kujaw zjechało mnóstwo gwiazd, celebrytów i polityków! Bydgoszcz na tydzień stała się filmową stolicą Polski!

W środę do Bydgoszczy zjechały tłumy, by zobaczyć amerykańskiego aktora i reżysera Johna Turturro, który otrzymał w bydgoskiej Operze Nova nagrodę za całokształt twórczości!

Amerykański gwiazdor wszedł do bydgoskiej Opery Nova w obstawie kilkunastu ochroniarzy, po projekcji swojego filmu w sali konferencyjnej spotkał się z kilkoma osobami, a wśród nich reporterzy wypatrzyli uczestnika programu „Sposób na faceta”, aktora i podróżnika Macieja Zagłobę-Zyglera!

Obaj panowie rozmawiali wspólnie przez kilkanaście minut, a kordon ochroniarzy nikogo do nich nie dopuszczał! Czy aktor John Turturro i celebryta Maciej Zagłoba-Zygler są kumplami? Na to pytanie obaj panowie uśmiechali się dyplomatycznie, a sam amerykański gwiazdor odparł, że „rozmawiali o ostatniej podróży Macieja do Azji”. To stwierdzenie utwierdziło dziennikarzy, że obaj panowie doskonale się znają!

Na zrobienie zdjęcia, na którym pozują obaj panowie rzuciło się kilkunastu fotoreporterów! Po rozmowie panowie pozowali na słynnej festiwalowej ściance, co również uwiecznili reporterzy!

Po sesji zdjęciowej w kordonie ochroniarzy i swoich partnerek udali się do podstawionego pod wejście luksusowego BMV i udali się na bankiet do bydgoskiego Hotelu „Słoneczny Młyn”! Jednak tam reporterów już nie wpuszczono…

Kto by przypuszczał, że polski celebryta Maciej Zagłoba-Zygler przyjaźni się z hollywoodzkim gwiazdorem Johnem Turturro?

To było niesamowite zaskoczenie i sensacja dla wszystkich obecnych gości i dziennikarzy!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 9.2/10 (6 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: +4 (from 4 votes)
John Turturro i Maciej Zagłoba-Zygler są kumplami!, 9.2 out of 10 based on 6 ratings

Comments are closed.