Joannę Krupę pogryzła świnia

Wietnamska piękność była bardzo niemiła dla  modelki.

To musiała być bardzo przykra niespodzianka. Joanna Krupa przechadzała się po mazurskim gospodarstwie, wtem została ugryziona przez wietnamską świnie. Przygoda ze zwierzętami skończyła się w szpitalu. Wszystko to działo się podczas nagrania kolejnego odcinka Top model.

Nie powinnam karmiąc świni pakować jej całej ręki do buzi – mówi w rozmowie z Faktem Joasia. – Moja wina… Zwierzę na szczęście nie zjadło mi palca – dodaje.

Jest to gospodarstwo, które skupia zwierzęta wcześniej kierowane na śmierć.  Zanana z miłości do zwierząt Krupa chciała nakarmić świnkę , ta się jej odpłaciła.

Krupa chwyciła w dłoń warzywa i zaczęła karmić zwierzęta. Wszystko wyglądało cudownie i nikt nie przypuszczał, że może stać się coś złego. Niestety, w pewnym momencie świnia o imieniu Bobi łapczywie chwyciła jedno z warzyw z dłoni modelki, a w jej paszczy znalazły się też… palce Krupy.- dodaje Fakt.

Mama kiedyś powtarzała, żeby nie pchać rąk tam gdzie nie trzeba, widać Joasia nauk z domu nie wyniosła. A tak na marginesie, dobrze , że skończyło się tylko zastrzykiem na tężec.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.