,  

Joanna Liszowska znowu sama!

ImageJoanna Liszowska ciężkie ma życie. Jej narzeczony Ola Serneke, woli pracę od ukochanej.


Ola Serneke właśnie odwołał wspólny urlop na jaki miał sie wybrać ze swoja ukochaną Jaonna Liszowską. Najpierw Sylwester, w który aktorka zamiast sie bawić pracowała i samotnie go spędziła, teraz odwołany urlop. Co raz bardziej mina Jaosi jest smutna.

Para miała zamiar wybrać się w styczniu na wakacje do ciepłych krajów. Niestety, podobno Szwed odwołał urlop, stwierdzając, że zatrzymują go ważne sprawy biznesowe – dowiedział się Fakt.

Joasia jest ostatnio coraz smutniejsza. Wpływ na to ma fakt, że Ola nie ma dla niej w ogóle czasu – zdradził Faktowi przyjaciel artystki. – Ona wie, że Ola bardzo się przykłada do swojej pracy, ale przykro jej, że interesy są dla niego ważniejsze – dodaje  informator.

Ktoś musi poświęcić się dla uczucia i związku, w końcu Szwed jest cenionym biznesmenem i zarabia dużo więcej niż Jaonna Liszowska, która dla swojego narzeczonego zrezygnowała z ciekawych propozycji. Ola na pewno odwdzięczy sie drogim prezentem Joasi. Wyspę już ma, drogi samochód też, co będzie następne?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.