Joanna Krupa rozwozi bezdomne psy

arch.prywatne

Szuka dla psiaków domJoanna Krupa znana jest z wielkiego zamiłowania do zwierząt – a szczególnie do psów. Chętnie angażuje się w wszelkie akcje społeczne i charytatywne mające na celu ochronę zwierząt.

Joanna wystąpiła w „Dzień dobry TVN” – jak sama powiedziała, każdy kto zaadoptuje psa ze schroniska „Na Paluchu” będzie miał okazję poznać modelkę osobiście, gdyż ta przywiezie mu psa prosto do domu.

– Selekcji dokona schronisko. Osoba, która będzie chciała dać zwierzątkom nowy, lepszy dom, będzie musiała przejść badania psychologiczne oraz wypełnić formularz. Nie każdy nadaje się do adopcji – mówi w rozmowie z Faktem Krupa.

– W Stanach co tydzień jakiś bezdomny psiak trafia do naszego domu, szukamy mu właścicieli, a póki to się nie stanie trzymamy go u siebie. Uwielbiam pieski, one okupują nasz ogród, to jest ich królestwo. Idą wakacje, w schroniskach jest mnóstwo psów i będzie ich niestety więcej. Dajmy im szanse nowego domu

Możemy się spodziewać bardzo dużego zainteresowania adopcją psów z tego właśnie schroniska. Jak myślicie – czy pomysł „wypali”?

Zobacz też:Norbert z „Klanu” się ożenił!

źródło: Fakt.pl

arch.prywatne

arch.prywatne

arch.prywatne

arch.prywatne

Krzysiek

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.