,  

Joanna Krupa i Anja Rubik- wojna o ciuchy

Krupa znalazła sobie nową ofiarę?

Takiej wojny chyba jeszcze nie było. Znana z obrony zwierząt Joanna Krupa w końcu dobrała się do Anji Rubik, która reklamuje i zachęca do noszenia naturalnych futer.

– Jeśli ktoś zdecyduje się na futro naturalne, to namawiam do kupienia tego futra z bardzo dobrej firmy. Znane domy mody kupują futra od uczciwych hodowców, którzy dobrze traktują zwierzęta. Tanie futra pochodzą z Chin, gdzie zwierzęta są źle traktowane i bardzo cierpią – mówiła Anja w jednym z odcinków Dzień Dobry TVN.

Długo nie trzeba było czekać na reakcję Joanny Krupa, która od lat pomaga zwierzętom.

Anka Rubik powinna mniej się przejmować tym, co ma na sobie, a zamiast tego wykorzystać swój międzynarodowy sukces do zrobienia czegoś dobrego. Zamiast promować mordowanie zwierząt na futra, niech weźmie przykład z ludzi, którzy robią dobre rzeczy z serca, żeby pomóc innym – napisała na swoim profilu modelka

Nie będziemy się zajmować głupimi aferami – odpowiedziała na zarzuty menedżerka Anji.
 Menedżerka JOanny nie czekała długo na odpowiedź:- Każdy ma prawo do wyrażania swoich myśli. Joanna w swojej wypowiedzi wyraziła samą prawdę, nie ma tam nic obraźliwego.
Producenci Top Model już zastanawiają się co będzie kiedy show wejdzie na żywo na wizję, czy panie nie wezmą się za włosy?

 

 

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.