Joanna Krupa atakuje swoich fanów

Facebook

Może i jestem blondynką, ale nie jestem głupia…

Joanna Krupa najwidoczniej dopiero się rozkręca. Modelce już nie wystarcza atakowanie Anji Rubik, Modelka teraz komentować wpisy swoich fanów a dokładnie im odpowiadać. Z wpisów widać,że Krupie już puszczają nerwy. Tam gdzie nie nadąża pisać po polsku, pisze po angielsku a może ni potrafi znaleźć słów.

Postaramy się pozostawić oryginalną pisownię  tam gdzie po angielsku, spróbujemy przetłumaczyć.

tomek moze ic na silownie meaning GYM!!!!!! Patrząc na twoje zdjęcie, nie wyglądasz zdrowo I przydałoby ci się cardio .SORRY TOMEK ALE TU NIE CHODZI CZY KTOS JEST GWIAZDA CZY NIE TU CHODZI CZY KTOS MA SERCE I JEST CZLOWIEKEM I WYDAC ZE TY JESTES DRANIEM

KUBA IC SIE LEC DO SPYTALA PROSZĘ – pisze do innego fana. Jesteś żałosny i wiem, że pracujesz dla Rubik, lub jej agentki. Może i jestem blondynką, ale nie jestem głupia, więc zajmij się swoim życiem, proszę. Jestem prowadzącą i gwiazdą telewizyjną. Nie muszę się pojawiać w sesjach zdjęciowych dla pieniędzy, bo mam ich wystarczająco dużo. Mam również sławę, by wybierać to, co robię.

Kamil i Tomek oba sie powinlisze schowa gdzies po napewno nie macie zadnych przyjacieli. smutno mi za takie ludzie jak wy sa na swiecie….ale to jest bardzie swiat satana to moze to lubicie.

I jeszcze jeden ciekawy wpis, w którym Krupa sugeruje , że Anja Rubik płaci mediom za  pisanie o sobie artkułów.

JA NIE MUSZE PLACI PIENIADZY CO MIESIAC ZEBY MIEC ARTYKUL  SORRY PRAWDZIWA GWIAZDA NIE PLACI

Krupie chyba całkiem już wysiadają nerwy.

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.