, ,  

Joanna i Marian z Big Brother 4.1 – przyjaźń czy kochanie?

Joanna Chmielewska to jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek programu Big Brother 4.1, ma 22 lata. Marian Szczepaniak to siedemdziesięcioczterolatek z Milanówka, który niedawno wszedł do domu Wielkiego Brata.
Pomiędzy nimi od jakiegoś czasu wyraźnie coś iskrzy.


Marian Szczepaniak do programu wszedł 28 października. Od samego początku zainteresowała się nim Joanna. Obydwoje spędzają ze sobą wiele czasu, Joanna wyraźnie kokietuje starszego od niej o 52 lata mężczyznę. Marian mówi o Joannie: „cudowny dzieciak”, Joanna zwierza się pozostałym mieszkańcom domu Wielkiego Brata, że chyba kocha Mariana. Mówi, że jest „jedynym prawdziwym mężczyzną wśród mieszkańców”. Jaka jest prawda? Dokładnie nie wiadomo. Z jednej strony Joanna bardzo często mówi w programie o swojej miłości do Mariana, z drugiej, podczas ostatniego „Big Brother Show” koleżanki i siostra Joanny zapewniały, że łączy ich jedynie serdeczna przyjaźń i że miłość ze strony Joanny do kogokolwiek, jak na razie, jest niemożliwa.

Joanna Chmielewska to dwudziestodwulatka mieszkająca w Górze Kalwarii pod Warszawą. Jest osobą niezwykle spontaniczną i żywiołową. Jej dewiza życiowa brzmi następująco: „Grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne tam gdzie chcą! Ja jestem niegrzeczna!” Sama o sobie mówi że: „jeszcze nigdy się nie zakochała i nie straciła dziewictwa. Czy znajomość z Marianem odmieni ten stan rzeczy? A może Joanna tylko gra? Odpowiedzi w programach Big Brother 4.1, na antenie telewizyjnej Czwórki, codziennie o 20.00

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.