, ,  

Jim Beanz z Poland…Why Not? – podsumowanie wizyty amerykańskiego producenta w Polsce

Pobyt Jima Beanz’a w Polsce dobiegł końca.

Ekskluzywny showcase z udziałem Jima Beanz’a i artystów ‘Poland…Why Not?’ najważniejszym wydarzeniem projektu przed wylotem Patricii Kazadi i Nataszy Urbańskiej do Los Angeles.

 

Pobyt Jima Beanz’a w Polsce dobiegł końca. Producent hitów takich gwiazd jak Nelly Furtado, Shakira, Katy Perry, czy Justin Timberlake, przyjechał do Warszawy, aby dopracować do perfekcji pierwszy singiel z płyty ‘Poland…Why Not?’ w wykonaniu Patricii Kazadi pt. „Go Crazy”, oraz spotkać się z pozostałymi artystami projektu tuż przed premierą albumu.

W ostatnich trzech latach aż 85 wyprodukowanych przez Jima Beanza piosenek znalazło się w top 10 w USA. Jim jest autorem tekstów oraz producentem utworów dla takich artystów jak: Shakira, Nelly Furtado, Katy Perry, Justin Timberlake, Britney Spears, Miley Cyrus, Timbaland, Chris Cornell. Wystarczy wymienić takie hity Jima z ostatnich lat jak „Womanizer” Britney Spears, czy „Say it right” Nelly Furtado, by móc powiedzieć, że nad płytą Poland…Why Not? pracuje jedna z najbardziej znaczących i wpływowych osobowości światowego rynku muzycznego. Dla projektu PWN Jim wyprodukował oraz był współautorem tekstów do pięciu kompozycji.

Uwieńczeniem wizyty Amerykanina w stolicy był ekskluzywny showcase, na którym oprócz producenta pojawiły się gwiazdy projektu ‘Poland…Why Not?’ – Patricia Kazadi, Natasza Urbańska, Sławek Uniatowski, Marcin Czyżewski, Julia Bogdańska, a także Marta Krupa (która dzięki projektowi nawiąże współpracę w Jimem Beanzem). Podczas spotkania zaprezentowane zostały premierowo dwie piosenki: „All The Wrong Places” w wykonaniu Nataszy Urbańskiej, oraz „Go Crazy” Patricii Kazadi. To właśnie do tych dwóch utworów jeszcze w tym miesiącu, w Los Angeles, zostaną nakręcone klipy.

Dodatkowo, podczas spotkania goście mieli okazję posłuchać na żywo Patricii Kazadi w utworze „Waiting” oraz „Hold Me Now”, do którego na gitarze akompaniował Marcin Czyżewski. Sławek Uniatowski zaśpiewał „All My Life”, a z Brianem Allanem, pomysłodawcą ‘Poland…Why Not?’ zaśpiewał „The One”. Sławek zagrał także na pianinie melodię do utworu „Hallelujah”, który zaśpiewała młodziutka, niezwykle utalentowana Julia Bogdańska. Wszystkie wykonane podczas showcase’u piosenki znajdą się na płycie ‘Poland…Why Not?’ która ukaże się na rynku już tej jesieni. 

 

Ekskluzywny showcase z udziałem Jima Beanz’a i artystów ‘Poland…Why Not?’ najważniejszym wydarzeniem projektu przed wylotem Patricii Kazadi i Nataszy Urbańskiej do Los Angeles

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Jim Beanz z Poland…Why Not? – podsumowanie wizyty amerykańskiego producenta w Polsce

You must be logged in to post a comment.