, , ,  

JIM BEANZ – światowej sławy producent muzyczny, przyjeżdża do Polski

Producent hitów takich gwiazd jak Nelly Furtado, Katy Perry czy Justin Timberlake, tym razem zajmie się nadchodzącym przebojem z płyty „Poland…Why Not?” w wykonaniu Patricii Kazadi.

Po Robie Hoffmanie, 31 lipca do Warszawy przyjeżdża sam JIM BEANZ, twórca największych przebojów muzyki pop ostatniej dekady. Jim, jeden z najbardziej wpływowych producentów muzycznych świata, który przyjedzie do Polski na zaproszenie Rokket Music, będzie pracował z Patricią Kazadi nad pierwszym singlem z płyty „Poland…Why Not?” pt. „Go Crazy”.

W ostatnich trzech latach aż 85 wyprodukowanych przez Jima Beanza piosenek znalazło się w top 10 w USA. Jim jest autorem tekstów oraz producentem utworów dla takich artystów jak: Shakira, Nelly Furtado, Katy Perry, Justin Timberlake, Britney Spears, Miley Cyrus, Timbaland, Chris Cornell. Wystarczy wymienić takie hity Jima z ostatnich lat jak „Womanizer” Britney Spears, czy „Say it right” Nelly Furtado, by móc powiedzieć, że do Polski przyjeżdża jedna z najbardziej znaczących i wpływowych osobowości światowego rynku muzycznego. Dla projektu Poland …Why Not? Jim wyprodukował oraz był współautorem tekstów do pięciu kompozycji.

W warszawskim studio Buffo, Jim będzie pracował z Patricią Kazadi nad utworem „Go Crazy” (autorami utworu są Patricia Kazadi, Brian Allan, Andreas Spiess i Bekir Karogalan), który jest pierwszym singlem z albumu Poland…Why Not? Już w sierpniu do utworu „Go Crazy” powstanie klip, który zostanie nakręcony w Los Angeles pod okiem słynnego reżysera klipów – Franka Borina.

A już we wtorek, 2 sierpnia, w warszawskim studio Buffo odbędzie się showcase z udziałem Jima i artystów „Poland…Why Not?”. Podczas spotkania goście będą mieli okazję po raz pierwszy, premierowo, posłuchać utworów z płyty, która na rynku ukaże się już jesienią!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.