„Jeszcze nie ocipiałam do reszty „- Sara May

Sara May

Niech durne pustaki mydlą sobie krocza na oczach milionów.

Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja, że Sara May weźmie udział w kolejnej edycji Big Brothera, który ma emitować TV4. May odcina się od takich informacji a to co myśli o sprawie opisała na swoim blogu.

Z uwagi na liczne zapytania w sprawie mojego udziału w Big Brother informuję, że jeszcze nie ocipiałam do reszty . Niech durne pustaki mydlą sobie krocza na oczach milionów. Ja nie zamierzam mieszać się z gównem.
Gdyby jednak wyprodukować odpowiednio dla mnie skrojony program to rozniosłabym telewizję w drobny pył i zrobiłabym taką rewolucję o jakiej nikomu się nie śniło. Wystarczyłoby kilka dyskusji z tumanami i cała Polska z wytrzeszczonymi oczami siedziałaby w niedzielne wieczory przed telewizorem, czekając na nowy odcinek z serii co tym razem Sara powie i z kim zrobi porządek. Obyłoby się bez przekleństw, seksu na ekranie i debilizmu, a przyciągałabym jak magnes.

Myślcie , że najgłośniejsza krytyczka gwiazd boi się takiego udziału w show? A tak nawiasem chętnie byśmy ją zobaczyli w Tańcu z gwiazdami.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.