Jesteście ciemni i chwiejni emocjonalnie !!!

ImageKochane nastolatki, tym razem Sara May kieruje do Was swoje słowa !


Tak nie ma po kim Sara jechać to czas na nasze nastolatki. Miłej lektury.

Nastolatki lecą na wszystko co wetkną im media. Bezkrytycznie przyjmują to co pokażą w MTV, napiszą w Bravo i Popcornie. Mechanizmy wpływania na młodzież są banalne. Zdobywanie młodych fanów opiera się na prostackim wręcz działaniu. Wystarczą kolorowe włosy, lub inna ekstremalna fryzura, wyskoczenie z trumny, papieros w gębie, kolczyki w nosie i języku, tatuaże na szyi, ramionach i brzuchach i dzieciaki lecą po płytki do Empiku.

Tak tak moje kochane robaczki. Wasz idol obwiesza się łańcuchami, kilka razy przeklnie i już sikacie po gaciach. A jeszcze jeśli powie Wam, że was kocha, to spać po nocach nie możecie. To normalne? Nie mówię o wszystkich nastolatkach, bo są też ci świadomi i myślący, ale jednak są miliony, które reagują tak prymitywnie, że aż śmiać się chce.

Wciskają wam co chcą i zarabiają na waszym bezguściu, naiwności i tępocie Tola z Blog 27-ta bystra dziewczynka omamiła was wszystkich na maksa, Bill z Tokio Hotel obkręcił wokół palca całe masy. O Rihannie, Miley Cyrus, Kate Perry i innych kaszalotkach nawet nie wspomnę.

Tokio Hotel to tryumf marketingu a zwłaszcza stylizacji. Przecież wy nie słuchacie muzyki !!!


Gdybyście słuchali muzyki to Tokio Hotel nie sprzedałoby ani jednej płyty, bo porządnej muzyki tam nie ma za grosz. Gdybyście patrzyli na wokal to nie zachwycalibyście się skrzeczącą Rihanną. Wolelibyście Natalie Cole. Gdybyście szukali prawdy to znaleźlibyście ją u Sade. Ale wy chcecie być oszukiwani !

Chcecie wierzyć, że koleś wyglądający jak Bill istnieje naprawdę, że może nawet kiedyś wy- niedocenione w gronie rówieśników, spotkacie podobnego chłopaka i pokocha właśnie was. Chcecie żyć w kłamstwie.

Podniecacie się gościem, który wygląda jak pedał i chodzi w makijażu, podniecacie się lateksem i plastikowymi wytworami pop kultury, a udajecie w towarzystwie i na forach, że jesteście koneserami i znawcami muzyki. Co gorsze próbujecie się wypowiadać na temat aranżacji, kompozycji czy tekstów. Przecież wy nie macie o tym pojęcia. Zrozumcie to dzieciaczki.

Dajecie sobą manipulować ! Wasze wybory nie są świadomymi wyborami.

Jesteście prości jak konstrukcja cepa i tacy przewidywalni.

Jak wyprodukują podpaski z Miley Cyrus to kupicie i będziecie nosić, nawet jak będą przeciekać, a jak będzie można kupić papier toaletowy pachnący jak pot Bill'a to zamiast podcierać sobie nim tyłek będziecie wąchać przez pół nocy. Tacy jesteście ciemni i chwiejni emocjonalnie.

Tekst jest całkowicie oryginalny.

Możecie komentować.


 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.