Jestem alkoholikiem i nie jestem z tego dumny – Maleńczuk!

 Jeszcze jeden alkoholik przyznał się do swojego nałogu! Z tą różnicą, że  ten jeszcze nie wyrządził nikomu krzywdy swoją przypadłością, przynajmniej nic o tym nie  wiemy.


Coś się zmieniło w ostatnim czasie w show-biznesie. Nasze gwiazdy przyznają się otwarcie, że są alkoholikami. Przyznała się Ilona Felicjańska, która ze swojego nałogu i zdarzenia zrobiła wielkie medialne show. W jej ślady poszedł Maciej Maleńczuk, który też jest alkoholikiem i nie jest z tego dumny.

– Jestem alkoholikiem i nie jestem z tego dumny – zdecydowanie stwierdza.

– Bycie dystyngowanym to marzenie... – mówi przed kamerą fakt.pl Maciej Maleńczuk. Alkoholika twarz w wieku Maleńczuka jest zdecydowanie bardziej wyniszczona, jego jest gładka. Czyżby miał za sobą operacje plastyczne?

Operacja plastyczna w tym kraju to nobilitacja społeczna – mówi tajemniczo – To tak, jak jeżdżenie porsche.

Już niedługo na festiwalu Top Trendy Maciej Maleńczuk będzie obchodził 25-lecie pracy na scenie. Miałam okazję posłuchać Maleńczuka podczas Nocy Sylwestrowej na Placu Konstytucji w Warszawie. Mimo swojej przypadłości, było miło posłuchać jak śpiewa. Mamy nadzieję, że będzie podobnie w Sopocie.

Maleńczuk gratuluje Felicjańskiej , że ta przyznała się publicznie do alkoholizmu. Gratulacje? Przecież ona zrobiła z tego niezłą reklamę sobie. Już pracuje na wybiegu jak wielka gwiazda.

Czytaj też: Cejrowski się ożenił
źródło: Fakt.pl


kapif


kapif

kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.