,  

Jest mocno pijana, albo daje sobie w żyłę! – May o Toli

Powrót Toli miałby być aż tak bolesny?

Tola Szlagowska wcześniej miała bardzo zbuntowany wizerunek. Potargane włosy, wszędzie pełno kolczyków. Niedawno młodziutka piosenkarka pojawił się w Warszawie, jej menadżerką została Maja Sablewska, z którą pojawiła się na jednej z  imprez. Na tej samej pojawiła się Sara May, której wizerunek Toli się nie podoba.

Gdy zobaczyłam Tolę na gali to szczerze powiedziawszy pomyślałam sobie, że dziewczyna albo jest mocno pijana, albo daje sobie w żyłę. Zespół Blog 27 był naprawdę świetnym produktem. Tola jako 13 latka sprawdziła się w mediach wyjątkowo dobrze. Miała coś do powiedzenia, była konkretna i uroczo zbuntowana. To prawie tak jak ja;) Wyjechała do USA, przerwała nagrywanie płyt i co ? I zrobiła się z niej stara lumpeciara. Wygląda jak flejtuch, bezdomna, narkomanka i bóg wie kto jeszcze. Dziewczyna miała potencjał, ale ciekawa jestem czy nauczyli ją śpiewać w tych Stanach. To oczywiście nic nie zmienia w jej karierze. Czy ona będzie śpiewała lepiej czy gorzej nie ma żadnego znaczenia. Mamusia zadba o to, żeby wyłożyć tyle forsy ile będzie konieczne do utrzymywania córeczki na powierzchni. A Maja znów będzie „figurantem” realizującym dawno wytyczoną drogę Szlagowskich i będzie szła po dywanie usłanym czyjąś kasą. Tola ma dostatecznie rozgarniętych rodziców, żeby wszystko poszło jak trzeba.

Dowcip tygodnia – Sablewska nie zamierza być celebrytką, ale pozuje do sesji zdjęciowych, odbiera nagrody na celebryckich imprezach i ochoczo udziela wywiadów wszystkim mediom na after party. Hipokrytka ! Do tego bez honoru. Ona dziękuje artystom, którzy wywalili ją na bity pysk. Żenada ! – napisała na swoim blogu Sara.

Zgadzacie się z Sarą?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

3 komentarze Jest mocno pijana, albo daje sobie w żyłę! – May o Toli

You must be logged in to post a comment.