, ,  

Jest mi wstyd i czuję ogromne zażenowanie

ImageDopiero co pisaliśmy o Majdanie, że podpisał kontrakt w firmą od prezerwatyw i za 200 tys zł będzie reklamował ich produkt.


Ta sama firma rok temu zatrudniła Dodę, ale ta się z nimi pokłóciła i zerwała kontrakt. A dziś piosenkarka jest wściekła , że jej były małżonek będzie twarzą Taboo. I chyba jej złość jest uzasadniona.

Już w sklepach pojawiły się pierwsze produkty z podobizną Radka ale on sam widnieje tam bez podkoszulka i widać na zdjęciach wyraźnie tatuaż z Dodą. Swoją złość Doda przelała na swoją stronę internetową, gdzie czytamy
:

Jest mi wstyd i czuję ogromne zażenowanie kiedy widzę (zdaniem pomysłodawców sprytnie) uwiecznioną moją postać na ramieniu Radosława! Nie życzę sobie, aby nawet w ten sposób mój wizerunek zasilał kampanię tego produktu, którego nie miałam całe szczęście NIEPRZYJEMNOCI używać i nigdy nie będę miała Swoją drogą, to ja i mój partner gumek używamy jedynie do… włosów. Mogę ostrzec przed nieuczciwymi ludźmi, ale nie mam prawa zabronić współpracy z nimi. Nie chcę jednak, aby promocja produktu reklamowanego przez osobę z mojego bliskiego otoczenia odbywała się moim kosztem. Nie życzę sobie tego zwłaszcza dlatego, że nie mam dobrej opinii zarówno o tym produkcie, jak i o jego producentach. Dlatego też całkowicie odcięłam się od tej nieuczciwej marki 10 miesięcy temu. Widzę jednak, że producenci znaleźli inny, bardziej pokrętny sposób by promować się moim nazwiskiem. Uprzedzam, aby pomysłodawca tego amatorskiego planu marketingowego nie ośmielił się w jakikolwiek sposób nawiązywać do mojej osoby w przyszłości, gdyż tak jak podkreśla mój Management będę zmuszona wejść na drogę sądową. Ps: Radzę również nie obnosić się z gażą, która obok 5 zer niestety nawet nie stała. Kłamstwo ma krótkie nogi. Pozdrawiam mało serdecznie.

Radzio podpadł znowu Dodzie, tylko brakuje kolejnej sprawy w sądzie. Wyobrażacie sobie Dodę i Radka po przeciwnych stronach ?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.