Jesienne soboty z Mary Higgins Clark

Fotoszok.pl

Spędźcie jesienne soboty z filmami na motywach książek Mary Higgins Clark. Klimatyczne, trzymające w napięciu, oparte na suspensie produkcje już od 22 września tylko na CBS Drama, zawsze w soboty o godzinie 21:00!

Mary Higgins Clark to autorka wielu bestsellerowych powieści, w tym: „Pustej kołyski”, „Zatańcz z mordercą” czy „Przyjdź i mnie zabij”. Dzięki wciągającej fabule książki mistrzyni suspensu są bardzo często ekranizowane, o czym będziecie mogli przekonać się oglądając cykl Kolekcja Mary Higgins Clark na CBS Drama.

Na pierwszy film z cyklu zapraszamy 20 września o godzinie 21:00. W „Czy my się nie znamy?” zobaczycie gwiazdę serialu „Gotowe na wszystko”, Nicolette Sheridan. Film opowiada o seryjnym mordercy, którego historia rozciąga się na całe stulecie. Pacjent oddziału psychiatrycznego przyznaje się do serii brutalnych morderstw pod wpływem hipnozy. Twierdzi, że jest wcieleniem pewnego dziewiętnastowiecznego mężczyzny, który został niesłusznie oskarżony o zabicie pięknej kobiety. Opowiada też, że kobieta ta także przeszła reinkarnację i jest obecnie studentką prawa o nazwisku Emily Watson. Prawdę może odkryć jedynie detektyw Jack Cobel. Musi on także uratować Emily przed zemstą
z czasów poprzedniego wcielenia.

27 września o godzinie 21:00 CBS Drama zaprasza na premierę filmu „Zatańcz z mordercą”. Opowiada on o dwóch przyjaciółkach, Darcy i Erin, które przyjeżdżają do Nowego Jorku. Nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności właśnie zaczyna tam grasować tajemniczy morderca, który wybiera swoje ofiary przez ogłoszenia randkowe w gazetach. Erin zostaje jedną z nich – zostaje odnaleziona martwa, na jednej z nóg ma but do tańca, stąd psychopata zyskuje nowy przydomek „tanecznego mordercy”.  W filmie zobaczycie Patsy Kensit oraz Deana McDermotta, męża Tori Spelling.

Kolejną premierą z cyklu będzie film  „Przyjdź i mnie zabij”, na który zapraszamy już 4 października o godzinie 21:00. Gary Lash jest szanowanym dziennikarzem z małego miasta. Pewnego dnia ginie, otrzymawszy cios posążkiem w głowę. Podejrzenia padają od razu na jego żonę, Molly. Kobieta miałaby powód, by zabić męża, który, jak się okazuje, romansował z pielęgniarką. Za zabójstwo w afekcie Molly musi odsiedzieć w więzieniu sześć lat. Po wyjściu na wolność wciąż podtrzymuje wersję o swojej niewinności. Jej głównym celem staje się odnalezienie prawdziwego mordercy. Na szczęście pomaga jej najlepsza przyjaciółka – dziennikarka Fran.

Tydzień później, 11 października o godzinie 21:00, zapraszamy na „Ku pamięci”. Jak się okazuje, czasem może minąć ponad dekada od morderstwa, a osoby związane ze sprawą nie mogą czuć się bezpiecznie. Tak dzieje się właśnie w tym thrillerze. Dopiero po 15 latach od zabójstwa Jenny Rand nagle zaczynają ginąć osoby, które brały udział w procesie. Policjantka Lisa Monroe (która kiedyś przyjaźniła się z Jenny) postanawia rozwikłać tę zagadkę. Niestety, jak się okazuje, ona również jest na liście seryjnego mordercy… W roli głównej oglądamy Gabrielle Anwar („Zapach kobiety”).

Na przejmujący film „Pusta kołyska” kanał CBS Drama zaprasza 18 października o godzinie 21:00. Choć śmierć pacjentki w ciąży uznano za samobójstwo, prokurator Katie DeMaio (Angie Everhart, Opowieści z krypty) prowadzi własne śledztwo. Dowody prowadzą do szpitala w miasteczku Westlake, jednak wszyscy podejrzani także zostają zamordowani. Wkrótce DeMaio sama trafia do szpitala
w charakterze jego pacjentki, a zakochany w pani prokurator lekarz sądowy odkrywa dziwne i niebezpieczne praktyki, do jakich tam dochodzi. Katie DeMaio z pewnością nie jest w tym szpitalu bezpieczna! z cyklu ekranizacji powieści Mary Higgins Clark na CBS Drama będzie „Zbrodnia z miłości” (25 października o godzinie 21:00). Kiedy Jules Dumay przeniósł się z Francji do Kalifornii, by w Napa Valley kontynuować rodzinną tradycję i prowadzić winnicę, nie spodziewał się, że zostanie uwikłany w sprawę morderstwa. Razem ze swoją świeżo poślubioną amerykańską żoną, zadziorną Freddie, będą musieli dowiedzieć się, kto popełnił zbrodnię. Im także grozi bowiem niebezpieczeństwo!

Kolekcja Mary Higgins Clark od 27 września aż do grudnia w soboty o godzinie 21:00 na kanale CBS Drama.  Powtórki w niedziele o godzinie 10:00 i 19:00

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.