Jeśli wygra YCD, oświadczy się Herbuś!

ImageTomasz Barański ciągle kocha Edytę Herbuś, jeśli wygra show You Can Dance, pójdzie do niej i ją poprosi o rękę. Tylko czy ona jeszcze coś do niego czuje?


Historia jak z bajki! Edyta Herbuś i Tomasz Barański poznali się jeszcze w szkole, w Kielcach, gdzie mieszkali. Edyta dołączyła do tancerzy, gdzie Tomasz był już gwiazdą, ona dopiero zaczynała swoją przygodę z tańcem. W 2002 roku ona przeprowadziła się do Warszawy. Tomek niebawem dołączył do niej. Kiedy Edyta swój udział w Tańcu z gwiazdami zakończyła sukcesem, rozpoczął się koniec ich związku.

Spodobał jej się świat show-biznesu i chciała w nim uczestniczyć – mówi Na ywo jej znajoma. Swój czas poświęcała więc show-biznesowi o ukochanym zaczęła zapominać, oddalała się od niego. Ich związek zakończył się. Po kilku miesiącach wrócili do siebie jednak bez powodzenia. Kiedy Edyta zaczęła spotykać się z Mariuszem Trelińskim, reżyserem Traviaty, Barański zrozumiał ile Edytka dla niego znaczy i próbuje o nią zawalczyć. Wymyślił więc sobie, że zgłosi się do You Can Dance i jeśli wygra show poprosi ją o rękę.

Zdradził, że jeżeli wygra, oświadczy się Edycie – twierdzi znajomy Barańskiego. Tomek to wielka fascynacja Edyty. A także przyjaciel, na którego zawsze mogła liczyć.

Historia jak z bajki , czy naprawdę chce zdobyć serce Herbuś, czy taką historią chce złapać za serca głosujących , którzy będą słali smsy?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.