Jej poród będzie kosztował 20 tysięcy dolarów!

ImageAlicja Bachleda-Curuś będzie rodziła w Los Angeles, w szpitalu gdzie rodzą  największe gwiazdy Hollywood!


Na Alicję już czeka łóżko w szpitalu a właściwie ogromny apartament, w najlepszym szpitalu w Los Angeles. O takie wygody zadbał Colin Farrell, jej wielka miłość z którym jest w ciąży.

Ukochany Alicji, Colin Farrell , już zadbał o wygody dla swojej wybranki. Postanowił zapewnić jej i ich dziecku jak najlepsze warunki. Dlatego aktorka już ma zarezerwowane miejsce, a właściwie piękny apartament w słynnym szpitalu gwiazd w Los Angeles, Cedars-Sinai Medical Center. To w nim leczą się hollywoodzkie gwiazdy i tam na świat przychodzą ich dzieci. W słynnym szpitalu na zachodnim wybrzeżu rodziła Tori Spelling , Jennifer Garner i Jessica Alba . W Cedars-Sinai sześć lat temu urodził się nawet pierworodny syn Colina, James. Jego matką jest modelka Kim Bordenave. Colin do dziś żałuje, że nie mógł być przy porodzie pierworodnego, bo pracował wtedy na planie filmowym w Maroku. Teraz obiecał sobie, że nie zostawi Alicji samej w tym ważnym dla nich dniu. I mało tego, zadba, by jego ukochana rodziła w luksusach. Będzie go to słono kosztowało.
– donosi Super Express.

Alicja na kilka dni będzie miała wynajęty w szpitalu trzypokojowy apartament z dwoma łazienkami, w których są nawet wanny z masażem. Za jeden dzień pobytu trzeba jednak zapłacić 2950 dolarów. Zazwyczaj gwiazdy spędzają w nim kilka dni przed i kilka dni po porodzie, by bez przerwy być pod kontrolą lekarza. Medyk za przyjęcie porodu inkasuje 3,5 tys. dolarów, za znieczulenie płaci się 1,5 tys. dolarów.– czytamy dalej.

To nie wszystko, jak się czyta takie informacje, można pomyśleć, że Alicja będzie się czuła jak księżniczka.

W apartamencie mogą również nocować najbliżsi aktorki. Szpital zapewni im wszystkim ochronę. Oprócz pielęgniarki Alicja będzie miała do dyspozycji wykwalifikowaną asystentkę. W szpitalu można też skorzystać z usług kosmetyczki, fryzjerki i manikiurzystki- czytamy dalej.

Można skorzystać przed porodem jeszcze ze szkoły rodzenia. Za te wszystkie przyjemności bo jakże inaczej to nazwać Colin zapłaci co najmniej 20 tysięcy dolarów. Ale co to dla niego, jak za jeden film kasuje 10 mln. dolarów.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.