,  

Jej porażka w Sopocie to był spisek !

 Mandaryna udzieliła ostatnio Vivie wywiadu. Opowiedziała o swoim nowym bogatym narzeczonym, ale nie tylko.


Wszyscy wiemy dlaczego Marta poniosła porażkę w Sopocie. Ona jest zupełnie innego zdania. Według Wiśniewskiej, ona przegrała, gdyż była ofiarą spisku!

Nie chciałaś dotąd mówić o Sopocie… – zaczyna dziennikarka Vivy.


Dziwisz się? To wspomnienie było jak czarna plama, którą starałam się wymazać z życiorysu, wyprzeć. Ale czasami powraca do mnie w snach. Stoję na estradzie, nie mogę wydobyć z siebie żadnego dźwięku . Wszyscy kpią, śmieją się, a ja uciekam, chowam się.

Ciężko pracowałam, żeby zaśpiewać na tamtym festiwalu. Przygotowywałam się kilka miesięcy, zbierałam zespół profesjonalistów – takich chórzystek i takich dźwiękowców, którzy zrobią wszystko profesjonalnie . Na dwa miesiące zamknęliśmy się na Mazurach z ekipą niemieckich producentów i pracowaliśmy dzień i noc. Balet, muzycy, chór. Gdybym wiedziała, że nie dam rady, złamałabym nogę przed wejściem na scenę. Naprawdę! Ale na próbach wypadłam na tyle dobrze, że przesunięto mnie na koniec, jako asa w rękawie. Uznałam to za dobry znak. Czuliśmy się pewnie, bo zrobiliśmy prawdziwy wielki show. Komuś widocznie zależało na tym, żebym poniosła klęskę.

Na tak ciężką pracę, zaśpiewała jak uczniak, który wcześniej nie miał do czynienia ze śpiewem. A ona mówi o spisku?

Wiadomo, jak usadza się konkurencję . A ja dałam się podpuścić. Przed występem w moich kostiumach ktoś wypruwał suwaki, choć garderoba była zamknięta na klucz. Moja siostra przybiegła: „Marta, popruto kostiumy, szukam agrafki!” Na trzy minuty przed naszym wyjściem na scenę wyrzucono moich akustyków. Pozamieniano partie muzyczne. Kiedy zaczęłam śpiewać, okazało się, że odsłuch jest wyłączony. Nie sądzę, żeby ktokolwiek zaśpiewał na scenie czysto bez odsłuchu.

Kobieto uwierz, nie masz za grosz słuchu ani głosu. Ciebie nie powinno być ani w Sopocie ani na jakiejkolwiek scenie gdzie się śpiewa.

Ona wciąż wierzy, że pięknie śpiewa!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.