,  

Jej najnowszy strój to kopia!

 W ostatnim odcinku Tylko nas dwoje, Doda wystąpiła w stroju, który skopiowała z zespołu Blenders.


Doda w każdym odcinku wypomina Paulli, że ta ma stroje ściągnięte z Rihanny, bo i taka jest prawda. Jednak Rabczewska nie popisała się swoja oryginalnością podczas ostatniego odcinka Tylko nas dwoje. Nasz informator zauważył, że Doda pomysł na swój nowy strój ściągnęła z pomysłów zespołu Blenders i podesłał nam kilka zdjęć.

Lady DoDa skopiowała pomysł stylizacji od grupy Blenders !
Kostium który miała na ostatnim nagraniu programu Tylko nas dwoje którego jest jurorem został ściągnięty od zespołu Blenders. To właśnie grupa Blenders wcześniej użyła w swoich kostiumach elementy śrub czego mogliśmy być świadkami na koncercie w Hard Rock Cafe 16.02.2010r. gdzie Blendersi grali koncert(Fotki poniżej)-
donosi nam informator.Takich samych śrub użyła polska Lady Gaga w swojej kreacji półtora miesiąca później! Co najciekawsze na koncercie Blendersów w Hard Rock Cafe była również Doda,która przyszła razem ze swoim ukochanym Adamem "Nergalem" Darskim. (Foto w załączniku). Czyżby Doda wzorowała się na Blendersach? A może brakuje jej już pomysłów dlatego ściąga od innych polskich i zagranicznych gwiazd ?

No cóż.


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.