Jej marzenia się spełniły

 Wyjechała z Kielc w poszukiwaniu swojej drogi w życiu, czy ją znalazła?


Edyta Herbuś pochodzi z Kielc. Tam się urodziła i uczyła. Do Warszawy wyjechała by się rozwijać, by być kimś więcej niż tylko tancerką. Jej przygoda z show-biznesem zaczęła się w Tańcu z gwiazdami. Później była na chwile aktorką w Na Wspólnej. Gdy zakończyła romans z Kubą Wesołowskim zakończyła też występ w serialu.

Dziś jest tancerką, aktorką i dziewczyną dyrektora i reżysera Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie,  Mariusza Trelińskiego.

Gdy zaczynała z aktorstwem, czuła jak inni się jej przyglądają.

Kiedyś widziałam wręcz wypisane na twarzach pytanie: „No, zobaczymy, jak sobie, mała, poradzisz?”. Wiem, że musiałam zapracować na szacunek w ekipie, przekonać do siebie reżysera. Teraz jest już inaczej. Wiele się nauczyłam. Systematyczna praca na planie seriali, film „Zamiana”, rola Anny w kostiumowej produkcji rosyjskiej, teatr, wszystko to dało mi pewność siebie – wyznała w jednym z wywiadów.

Przez ten cały czas nabierała doświadczenia i możemy ją zobaczyć ać w serialu „Samo ycie", w którym gra zmysłową Anetę .Na deskach stołecznego Teatru Capitol – gra tytułową rolę w musicalu „Lady Fosse”. Jej bohaterka to uwodzicielska famme fatale i w operze „Traviata” wystawianej w Teatrze Wielkim w Warszawie.

Jaki powinien być facet, z którym Edyta się zwiąże? Kiedy powiedziała: – Męską siłę i poczucie własnej wartości. Musi być czuły, inteligentny i błyskotliwy.
Status materialny może być istotny w kontekście zaradności życiowej kandydata. Dla mnie najważniejsze jest to, co sobą reprezentuje oraz w jaki sposób traktuje kobietę

Treliński jest właśnie taki?

Czytaj też: Jak lansuje się Kammel?
źródło: Fakt.pl


Kapif

Kapif

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.