Jego laski są przed maturą!

 Jeśli chce mieć rodzinę, musi kupić sobie psa a ferrari zamienić na rower.


Katarzyna Grochola i jej córka Dorota Szelągowska mają swoją stałą rubrykę w magazynie Pani. Panie poruszyły temat Kuby Wojewódzkiego, a dokładnie dziewczyn z jakimi się prowadza.

Zaczęła Dorota, która zdradziła, że nowa dziewczyna Wojewódzkiego miała w tym roku dopiero maturę.

Ostatnio spotkałam na grillu K. Fantastyczny, inteligentny K. otoczony od zawsze (czyli od jakichś 40 lat) wianuszkiem kobiet. Niedawno zwierzał mi się, że marzy o dziecku. Rodzina, obiad – najwyższy czas. Ogarnęłam wzrokiem dziewczęta przy stole, potencjalne towarzyszki życia dla K. Jedna wstała. Różnica między talią, biodrami a biustem plasowała ją wśród fizycznie najlepiej przygotowanych do macierzyństwa. Obawiam się jednak, że zanim zacznie o nim myśleć, minie jakieś dziesięć lat, studniówka, matura itp. K. zapaliły się oczy. Godzinę później wyszli razem – napisała Szelągowska.

Grochola nie widzi przyszłości w tym kierunku dla Kuby.

Jeśli chodzi o K., za którym również przepadam, tak właśnie będzie miał. adnego domu, żadnych dzieci, żadnej rodziny, tylko tysiące przecudnych kobiet przed maturą. Tak będzie trwało, dopóki nie zamieni swojego luksusowego samochodu na rowerek. I nie kupi sobie psa, rzecz jasna, żywego. Tylko kto mu o tym ma powiedzieć? – dodała Katarzyna.

Niedługo będzie się prowadzał z gimnazjalistami?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.