Jego garnek jest jego prywatnym! (video)

 Mariusz Pudzianowski jest na pewno hetero i żaden facet nie ma u niego szans. Nie chciałby zobaczyć żadnej gwiazdy rozebranej i nie chciałby żadnej rozebrać. A czego by chciał? Zobaczcie sami.


Mariusz Pudzianowski tylko dla lookr.tv.pl udzielił prywatnego wywiadu w którym internauci zadawali pytania.

Pierwsze pytanie jakie padło to po co Pudzian wziął udział w Tańcu z gwiazdami, z  pazernymi gwiazdami i gwiazdeczkami z mizernymi rolami w serialach.

Lubię wyzwania, nie poszedłem tam by robić kariery czy sławy. Chciałem się nauczyć tańczyć, chociaż ta nauka potrwała zbyt długo. Momentami mogę powiedzieć , że show biznes to wielkie gówno i bagno. Popieram to i nie mam parcia na szkło. A że występuje w różnych programach to dlatego, że Wy chcecie. Nie chodzę na żadne bankiety na żadne otwarcia(…)

W jakich pozycjach nie możesz uprawiać seksu? Zapytał jeden z internautów. No cóż, Pudzian się uśmiał z pytania, problem ma oczywiście jedynie z kupieniem ubrań na swoje gabaryty a seks? Z tym nie ma problemu, może w każdej jednej pozycji go uprawiać. A chcecie więcej wiedzieć o pozycjach Pudziana, trzeba zapytać przyjaciółki strongmena.

Więcej o walce z Najmanem o ciągotach do facetów na filmie.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.