Jego dom to centrum hazardu!

ImageJakie życie Wiśniewski zgotował swojej trzeciej żonie? Zamiast fleszy l kamer ma tłumy hazardzistów!


Co weekend w domu Wiśniewskich zjawia się tłum ludzi, którzy biorą udział w grze pokera. Ich dom jest kasynem gry.

Wiśniewski Terminator to turniej na żywo, który odbywa się w weekendy u Michała w domu w podwarszawskiej Magdalence. Pula nagród wynosi w nim standardowo 1000 euro (…). Tym razem jest ona podwojona, co oznacza, że walczycie o 2000 euro!
– jeśli dostaniecie zaproszenia z taką treścią to znaczy , że to zaproszenie do Wiśniewskiego na grę pokera.

Jednak nie każdy może wejść do domu Wiśniewskiego. Najpierw trzeba zająć odpowiednie lokaty w innych turniejach pokerowych, uiścić 110 euro wpisowego i dopiero wtedy można pojawić się w domu gwiazdora, by zagrać o poważne pieniądze. Wiśniewski wie jak zdobyć pieniądze. Jaka gwiazda show- biznesu już jest skończony, teraz hazardem zarabia.

Ania Wiśniewska jak się okazuje też bierze udział w tej zabawie. Zaraziła się od Michała i często jest lepsza od niego. Martę Wiśniewską też Michał wciągnął w swoje gierki. Wtedy kiedy wciągnął do domu kamery i mieliśmy jego prywatne życie jak na tacy. Zaraz po tym jego małżeństwo się skończyło.

Czy ich małżeństwo właśnie dlatego przeżywa kryzys? Chociaż jaki kryzys. Jeśli matka dwójki dzieci siada do stołu z facetami i gra w karty, to czy to jest normalną rzeczą? Towarzysko , dla rozrywki OK. Ale dla kasy?

Mało tego , oboje jeżdżą za granicę by usiąść do stołu i zagrać o kasę! Kasyno w domu , nieźle. Co jeszcze wymyślą? Czy później wciągną w to swoje dzieci? A może one już widzą cały ten tłum obcych ludzi w ich domu.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.