Jarek Jakimowicz zwycięzcą BB Vip!

 Jarek Jakimowicz wygrał minimalną przewagą głosów! W finale walczył z liderką poprzedniej edycji – Jolą.

Wspierani przez rzeszę fanów, do ostatniej chwili żyli w niepewności o wynik rywalizacji. Jarek Jakimowicz, Anzhela Koltsova i Jola Rutowicz – finaliści pierwszego etapu piątej edycji Big Brother V opuścili wczoraj Dom Wielkiego Brata. Tylko jeden z nich poczuł jednak smak wygranej. 


Nikt nie spodziewał się, że to właśnie Jarek  zdobędzie główną nagrodę. W domu Wielkiego Brata nie był zbyt lubiany, ale najwyraźniej przypadł do gustu telewidzom. Inni współmieszkańcy zarzucili mu, że nie jest szczery wobec innych.

Podczas programu na żywo o godzinie 20.00 zgromadzono w studio wszystkie gwiazdy biorące udział w tej edycji. Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali na werdykt telewidzów, a napięcie potęgowały podawane przez prowadzących wyniki cząstkowe. Walka była bardzo zażarta, bo wszyscy finaliści mieli silne wsparcie swoich fanów. Podczas ostatniego pobytu w Pokoju Zwierzeń musieli ich przekonać do głosowania właśnie na siebie. Po wejściu nowych uczestników do domu, Wielki Brat zaprosił finalistów do studia i zarządził koniec głosowania. Jako pierwsza z szansą zdobycia dwóch ekskluzywnych zegarków pożegnała się Anzhela Koltsova.

Jarek wygrał z Jolą Rutowicz minimalną liczbą głosów. W geście sympatii Jarek postanowił podarować Joli jeden z zegarków. Od razu zastrzegł jednak, że nie jest to prezent zaręczynowy.

Udział Jarka w programie Big Brother dowiódł, że nadal posiada on rzesze fanów i spotyka się z sympatią polskiej publiczności. Pozostaje się zastanawiać, jak program wpłynie na jego dalszą karierę w polskim show biznesie…

Czy według Was Jarek zasłużył na wygraną?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.