Janowski rozmawia z żoną za pośrednictwem prawników

Kapif

Przy każdej czynności lub próby kontaktu z żoną, u boku Janowskiego jest prawnik, po co?

Robert Janowski był przykładem dla innych mężczyzn jak być dobry i kochającym mężem i tatą. Dziś już tego nie ma. Nie ma gorącego uczucia, które wyznawał jeszcze niedawno swojej żonie, nie ma już rodziny, o której tak czule mówił. Teraz jest wojna o majątek i alimenty na dzieci.  Oni nawet już nie rozmawiają ze sobą. Wszystkie bieżące sprawy dotyczące dzieci, mieszkania czy nawet samochodu, małżeństwo załatwia poprzez swoich prawników.

Teraz każde słowo, sms czy kłótnia pomiędzy nimi może być dowodem w sprawie. Dlatego nawet gdy Robert zabiera dzieci na spacer, to zawsze ktoś z nim jest. Nawet jak chciał zabrać coś z domu, to był z nim prawnik – zdradza Faktowi znajomy państwa Janowskich.

Wszystko dlatego, że Janowski nie chce jeszcze bardziej siebie obciążać za rozpad małżeństwa. By nie dać żonie jeszcze więcej dowód na jego winę, stawka jest bardzo wysoka, bo walczą o wysokie alimenty dla pani Kasi i 120-metrowe mieszkanie na warszawskim Ursynowie.

To co się dzieje wokół Janowskiego nie podoba się jego pracodawcy .Telewizja publiczna obawia się, że cała sprawa może źle wpłynąć na postrzeganie popularnego programu, który ostatnio ma gorsze wyniki oglądalności.

Szefostwo stacji kazało mu wyciszyć sprawę – opowiada  informator. – Robert boi się trochę o swoją przyszłość. Dlatego wykonuje każde polecenie prawnika – dodaje znajomy Janowskich.

Janowski od lat prowadzi program Jaka to melodia. Fani programu są oburzeni rozwodem prowadzącego i szumem jaki wokół tego powstał. Nie ukrywają rozczarowania.

Zobacz też:Joanna Krupa zażądała urlopu z „Tzg”! Co się stało?

źródło: Fakt.pl

Kapif

Kapif

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.