,  

Janachowska chce zostać mamą!

 Niestety, póki co 23 letnia tancerka ciągle jest sama. Ale wierzy, że znajdzie tego jedynego, który sprawi, że w jej domu będzie słychać śmiech dziecka.


– Moja przyjaciółka urodziła dziecko i patrząc na to małe szczęście sama zapragnęłam takiego bobaska. Kiedy jestem w centrum handlowym nie mogę powstrzymać się od wstąpienia do sklepu z rzeczami dla niemowlaków. Na razie kupuję ciuszki dla dziecka Magdy, ale mam nadzieję, że za jakiś czas będę mogła robić te zakupy dla swojego dziecka – wyznała Faktowi Janachowska, którą znamy z występów w Tańcu z Gwiazdami.

Tancerką jest od lat, zdobyła wiele nagród, ale praca to nie wszystko.

Poza pracą chciałabym mieć ostoję w postaci domu i rodziny. Teraz wspierają mnie rodzice. To im wszystko zawdzięczam – przyznaje szczerze Iza.

Wszyscy kibicowaliśmy jej, gdy tańczyła z Radkiem Majdanem i ona miała na niego chętkę. Tylko Radkowi nie podpasowała. Z tego co wiemy, Iza chce być w centrum zainteresowania i by na niej  skupiała się cała uwaga. Była zapraszana do domu Majdana, przedstawiona rodzinie. Brała udział w uroczystościach rodzinnych byłego bramkarza. Lubiano ją ale to tylko tyle.

Czytaj też : Urbańska dostanie 100 tysięcy za rolę!
źródło: Fakt.pl


Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.