, ,  

Jan Kliment chce pogodzić Górniak i Sablewską

Kapif

Edzia gdy się o tym dowiedziała, wpadła w furię

Jan Kliment i Edyta Górniak podczas Tańców z gwiazdami bardzo się zaprzyjaźnili, tancerz zaprzyjaźnił się również z Mają Sablewską. Teraz gdy Maja już nie jest menadżerką Górniak, Kliment przyjął sobie za punkt honoru by obie panie pogodzić. Powód? Jan chce by Maja była jego menadżerką. Ceni sobie przyjaźń z Edytą i nie chce by ta miała do niego żal o Sablewską.

Maja rozwiązywała każdy jej problem od negocjowania kontraktu po wybór lakieru do paznokci – mówi tygodnikowi Świat i Ludzie znajoma piosenkarki. Teraz Edyta została z tym wszystkim sama i bardzo źle się z tym czuje. Tym bardziej że Janek Kliment, którego uważała za przyjaciela, chce, by Majka została jego menedżerką. Edyta na wieść o tym wpadła w furię.

Podobno Maja już zajęła się sprawami Janka. Poznaje świat tancerzy, sprawdza stawki i rozpoczęła negocjacje wyjazdu do Afryki Klimenta. Gdy sie o tym dowiedziała Górniak, reakcja mogła być tylko jedna.

Dlatego Jankowi tak bardzo zależy na pogodzeniu pań.

Chce namówić Edytę na kolację we troje, by doprowadzić do przywrócenia ich serdecznych relacji – twierdzi kolega tancerza. Nie chce, żeby Edyta miała do niego żal.

Myślicie, że Jankowi uda się pogodzić Górniak i Sablewską?

Michał Pieściuk / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.