James Bond i Chopin dla polskiej piosenkarki!

W rozmowie na temat heteropolity – nowego typu mężczyzny lansowanego w mediach, uczestniczyły między innymi piosenkarki Sara May i Kasia Cerekwicka (program „Miasto kobiet” Tvn style)

Co na temat facetów myśli Sara? Jaki typ lubi?


„W modzie jest facet romantyczny, kochający rodzinę. Mężczyźni, znani aktorzy często w różnych wywiadach podkreślają, że mają dzieci, z przyjemnością zajmują się nimi, gotują, sprzątają. Są fantastyczni, idealni tylko jakoś my nie możemy tego zauważyć”-Sara podsumowuje z charakterystyczną dla siebie nutką ironii.

„Najważniejsze jest by móc poczuć się taką małą kobietką- czasami. Bo ja jestem taką osobą, która raz chce poczuć się małą kobietką, a  drugi raz rządzić i decydować.

Jednego dnia potrzebuję Jamesa Bonda, drugiego dnia Chopina, trzeciego dnia najlepiej Adama Mickiewicza, który będzie pisał dla mnie wiersze i będzie romantyczny, a jeszcze innego Schwarzenegera.”…”Nie ma takich co łączyli by te wszystkie cechy, niestety”

„Nie spotkałam mężczyzny w swoim życiu, który nie chciałby mieć dzieci. Mężczyżni wybierają kobiety pod względem  biologicznym. I patrzą na jej walory również te wizualne,

które  dają pewność, że kobieta będzie zdrowa i urodzi zdrowe dzieci.(Czyli duże biodra,piersi)Niestety tak jest. Większość mężczyzn sądzi, że są wspaniali, więc muszą przekazać te wspaniałe geny potomności i szukają kobiety, która jest do tego odpowiednia.

„Mężczyźni wolą kobiety spokojniejsze, które będą w domu częściej niż ja bywam, będą lepiej gotowały niż ja gotuję, Na dzień dzisiejszy nie jestem dobrym kąskiem”

A jaki jest ideał Sary?

„Niemuskularny lecz kulturalny”

„Bardzo lubię facetów z klasą, którzy mają dystans do siebie, ale to co mnie najbardziej ujmuje to to, jak facet potrafi gotować. Nie musi to być jakieś wykwintne danie”

  

Cz.1
{youtube}eI3oQ37z2Ik{/youtube}

Cz.2
{youtube}T3wqTaCEeGU{/youtube}

Za informację dziękujemy serwisowi www.saramay.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.