Jakiej seksualności jest Agnieszka Orzechowska?

Super Express twierdzi, że jest homoseksualna a ona sama, że biseksualna

Agnieszka Orzechowska kilka miesięcy temu udzieliła wywiadu Super Expressowi, w którym powiedziała, że obcuje z kobietami. Minęło 2 miesiące, a polska Angelina Jolie zmieniła orientację, dziś twierdzi, że jest biseksualna. Jest także w temacie oświadczenie jej menadżera.

Dzisiaj w SUPER EXPRESSIE pojawił się wywiad, który Agnieszka udzieliła dwa miesiące temu. Wywiad sugeruje, że moja podopieczna jest osobą HOMOSEKSUALNĄ. Proszę mi jednak wierzyć, że od tamtej pory wiele się zmieniło. Agnieszka poznała wartościowego mężczyznę, z którym planuje spędzić SYLWESTRA. Jest to jednoznaczne z tym, że moja podopieczna nie jest osobą HOMOSEKSUALNĄ, a BISEKSUALNĄ.
Po tym jak fotoreporterzy przyłapali Agnieszkę całującą się z dziewczyną, czas przyznać, że ostatnimi czasy Angelina miała poważne problemy osobiste. Na szczęście wszystko się zmieniło. Agnieszka i jej przyjaciel po miesięcznej znajomości stwierdzili, że naprawdę pasują do siebie i już 21.12.2012 r. (w dniu KOŃCA ŚWIATA) pójdą na pierwszą randkę. Tak specyficzna kobieta jak Agnieszka, musi mieć u swego boku przystojnego i silnego partnera. Zbliża się NOWY ROK – Angelina nie wyobraża sobie, aby miała go spędzić z kobietą (a takie propozycje również padały). W życiu trzeba spróbować wszystkiego! Do odważnych świat należy. Uczymy się na cudzych błędach! Artykuł, który ukazał się w dzisiejszym „SUPER EXPRESSIE” bardzo nas skompromitował (tym bardziej, że „polska Angelina” ŚWIĘTA również planuje spędzić ze swoim wybrankiem). Przepraszamy, że jesteśmy szybsi niż ukazujące się ZALEGŁE wywiady… Jest to nasz jedyny, oficjalny komentarz w tej sprawie. Więcej nie będziemy się na ten temat wypowiadać. – Krzysztof Sulwiński, MANAGAMENT

Nadążacie za jej zmianą orientacji?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Jakiej seksualności jest Agnieszka Orzechowska?, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Comments are closed.