Jak zostać gwiazdą w Big Brotherze

ImageWielki Brat ogłosił nowe zadanie tygodniowe – uczestnicy BBV pod okiem specjalistów rozwijać będą swoje zdolności artystyczne.


Z pewnością najwięcej emocji wzbudzi nauka śpiewu i występy przed prawdziwymi profesjonalistami. Nie jest tajemnicą, że jedna z uczestniczek programu – Magda Kitaszewska marzy o własnym zespole i karierze piosenkarki. Po pierwszych zajęciach w domu, trenerka wokalna powiedziała jej, że ma „nieuwolnioną szczękę”. Magda bardzo się tym przejęła. Wszyscy wiedzą, że ma już za sobą pierwsze kroki ku karierze muzycznej. Czyżby to więc niska samoocena, a może po prostu fałszywa skromność?

Jakiś czas temu gazeta Fakt pisała o Sylwii Skarbińskiej i jej planach po wyjściu z programu: „Bardziej niż na nagrody, Sylwia liczy na to, że pobyt w domu Wielkiego Brata otworzy przed nią drzwi do wielkiej kariery i spełni się jej marzenie – zostanie piosenkarką”. Powszechnie wiadomo, do zrobienia kariery sam talent nie wystarczy. Może zatem brak umiejętności wokalnych Skarbińska nadrobi innymi „atutami”… i zgodnie z tym, co powiedział o Sylwii jeden z mieszkańców Domu Wielkiego Brata – Marcin, „co się nie wyśpiewa, to się dowygląda”. 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.