Jak ubiera się Skrzynecka?

 Kasia Skrzynecka od prawie samego początku prowadzi z Gąsowskim Taniec z gwiazdami i cały czas sama się ubiera do show i niestety kiepski ma gust.


I choć Skrzynecka ma wymarzoną figurę dla projektantów, jej stroje są prawie zawsze źle dobrane. Albo jest zupełne bezgustowie albo jak mówią inni, projektanci i styliści mszczą się na niej.

Kogo należałoby obwinić za wygląd podczas programu Skrzyneckiej? Odpowiedzialna za wygląd gwiazd TVN jest Dorota Williams, choć inne gwiazdy nie narzekają a i nikt się ich nie czepia.

Stroje do programu wybieramy wspólnie. Prywatnie jesteśmy różnymi kobietami, ale spotykamy się zawodowo, więc profesjonalizm zmusza nas do kompromisów – mówi Williams. I dodaje: – To jest program rozrywkowy, emitowany o godzinie 20, więc obowiązuje nas pewien kanon elegancji, czyli stroje wieczorowe. Wszystkie kreacje do IX edycji wybrałyśmy z panią Kasią na początku programu. Większość z nich pochodzi z kolekcji Teresy Rosati – zdradza nam stylistka.

Ostatnio córka Rosati założyła obrzydliwie za duże buty, to taka teraz moda chyba tej rodziny. Proponujemy Kasi zmienić projektanta.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.