Jak się widzi takie uda to …

ImageNiezgoda kupuje buty! Ale ma udo.


Niezgodzie zachciało  się super kozaków na jesień. Wybrała się więc do sklepu by znaleźć coś dla siebie. Przymierzała wiele par, nie pierwszy raz z resztą. gdy założyła jednego , drugiego zrezygnowała. Nie ten kolor, a to zamek się nie dopinał, nie tak wyglądało jak na manekinie (ten dużo chudszy jest), wyszła z niczym.

Nie pomoże kasa gdy rozmiarowo jest się większym niż obuwie stojące na pułkach w sklepie. Niezgoda odwiedziła kilka sklepów i nadal nic nie znalazła dla siebie.

Wydawało by się już trafiła na te jedyne. Czarne zamszowe długie kozaczki za jedynie 499 zł.

Z nowym zapałem zabrała się za przymierzanie kozaków. Przysiadła na czerwonej kanapie, zadarła wysoko nogę, żeby łatwiej było na nią wciągnąć wysokiego buta i… nic. Nawet tak sprytna metoda na włożenie wymarzonego kozaczka okazała się nieskuteczna. Za nic nie chciał dopasować się do nogi Kasi. Tego było już dla niej za wiele. Elegantka odłożyła buty na półkę i rozczarowana wyszła ze sklepu –
czytamy w Fakcie.

Wstępując do sklepu zawsze oferują nam panie ekspedientki pomoc, dlaczego Niezgodzie nikt nie pomógł, nie doradził? Widać onieśmiela innych swoją obecnością.

 Ale my jej doradzimy, zanim pójdziesz do sklepu udaj się na siłownię i do dietetyka.

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6 Patrzcie jaki ona ma wielki portfel, dużo kasy tam chyba trzyma.
Foto 7

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.