Jak rozpracowano Marczuk – Pazurę

ImagePowstała lewa firma, żeby złapać Weronikę na gorącym uczynku.


eby złapać Weronikę Marczuk – Pazurę na gorącym uczynku, utworzona  firmę, która będzie zainteresowana zakupem nieruchomości po bardzo niskiej cenie.

Estate Management Poland Ltd. chciało kupić Wydawnictwa Naukowo-Techniczne, właściciela atrakcyjnego budynku w centrum Warszawy. Weronika Marczuk-Pazura powoływała się na wpływy w Wydawnictwie i Ministerstwie Skarbu Państwa i obiecywała załatwienie korzystnej ceny podczas prywatyzacji firmy. W zamian miała dostać 450 000 złotych – donosi Gazeta Wyborcza.

Z jurorką You Can Dance kontaktował się człowiek przedstawiający się jako Tomasz Małecki, rzekomy pracownik Estate Management Poland Ltd. W rzeczywistości agent CBA. To z nim Marczuk-Pazura uzgadniała szczegóły transakcji. Małecki miał twierdzić, że w miejscu budynku Wydawnictw jego firma chce postawić nowoczesny biurowiec. Od marca agent kontaktował się z kancelarią radcowską Anwer, którą prowadzi Marczuk-Pazura.
Sytuacja jak z filmu jednak podobnie rozpracowano swojego czasu posłankę PO Beatę Sawicką .

W środę  w restauracji Tomasz Małecki przekazał Marczuk-Pazurze pierwszą transzę obiecanych pieniędzy. W torebce z napisem "Emporio Armani" znajdowało się 100 000 złotych. Ona przyjęła pieniądze, chwilę po tym została zatrzymana. Obrońca Marczuk powiedział, że jego klientka była pewna, że w torbie są perfumy. Na spotkanie z Małeckim przyniosła druk umowy, według której jej firma reprezentować będzie Estate Management Poland Ltd. w negocjacjach z WNT.

Weronika twierdzi, że wcześniej dostawała od Małeckiego perfumy, więc nie miała obaw by ponownie przyjąć prezent. Jak narazie CBA nie wypowiedziało się w sprawie. Wszystkie filmy, nagrania, podłsłuchy są tajne.

Ale jeśli będą zeznania CBA to jak się będą miały  słowa Marczuk do słów Małeckiego?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.