,  

Jak Niezgoda spędza wolny czas

ImageKammel pojechał do Monachium a Kasia jego porshe wybrała się po Warszawie.


Katarzyna Niezgoda do chwili kiedy wpadła z upłynnieniem pieniędzy Banku PKO SA, była bardzo zapracowaną kobietą. Teraz szuka sobie zajęcia gdy jest sama. Tomek poleciał do Monachium być może doradzić się jak wykreować sobie nowy wizerunek, Kasia w tym czasie ruszyła na miasto.

Aby poprawić sobie nastrój, Niezgoda zafundowała sobie przejażdżkę po stolicy superszybkim porsche Kammela. Jechała niczym rajdowiec, zawracając nawet na torach tramwajowych. W końcu dotarła do celu, czyli do miejsca, które prawie każdej kobiecie poprawia humor. Tam, gdzie jest dużo sklepów – czytamy w Fakcie.

Na początek poszła do sklepu z torebkami, gdzie przeglądała różne kolory tego kobiecego dodatku. Przejrzała i nie kupiła żadnej.  Potem Niezgoda poszła do obuwniczego, gdzie trafiła na przeceny. Przejrzała kozaczki, pantofelki, a może sandałki – Niezgoda znowu nie potrafiła się zdecydować. Na koniec postanowiła pooglądać talerzyki, szklaneczki i kubeczki. Jednak tu też nie znalazła niczego odpowiedniego dla siebie.

Nie przyzwyczajona do wolnych dni, wygląda też na to , że nie bardzo potrafi robić zakupy a może ma tego wszystkiego tyle, że nic nie jest jej potrzebne.

Popatrzcie na zdjęcia .

Foto 1
Foto 2
Foto 3

Nie wydaje Wam się , że Niezgoda jeszcze tyje? No tak może być w ciąży, jak wcześniej donosiliśmy.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.