Jak można na Wawelu pochować czarownicę!- Kora

 Kora pojechała po zmarłych! Czy było to potrzebne?


Takie wydarzenia jak katastrofa pod Smoleńskiem długo będzie jeszcze komentowana przez wszystkich. Zamiast chować urazy z szacunku dla zmarłych, napięcie wrogości ciągle rośnie co do ugrupowań politycznych i ludzi. Głos zabrała , która swój list Kora wystawiła na blogu Janusza Palikowa , którego współtwórcą jest partner gwiazdy, Kamil Sipowicz.

Za przykładem Janusza Palikowa, Kora nawiązała do porównania przez ks. Rydzyka Marii Kaczyńskiej do czarownicy.

Jak można czarownicę pochować na Wawelu? – pyta Kora. Czy mamy dwa Kościoły katolickie w Polsce , w którym jedną i tę samą osobę jeden dostojnik nazywa czarownicą o drugi organizuje jej królewski pogrzeb?

Po pierwsze: skoro wizyta Prezydenta w Katyniu była tak ważna, to dlaczego spóźnił się on na lotnisko warszawskie 25 minut? – atakuje Kora. A właśnie te 25 minut mogło ocalić życie 96 ludzi. Po drugie: część z otoczenia Prezydenta twierdzi w kuluarach, że przed wylotem Prezydent zorganizował przyjęcie dla przyjaciół. Przyjęcie to przeciągnęło się do wczesnych godzin rannych. Po trzecie: kilka minut przed lądowaniem prezydent rozmawiał z Bratem, z Bratem dla którego to przecież wykonał zadanie i został Prezydentem. Może Brat doradził mu, żeby lądować, mimo mgły. (…) Jeżeli na te pytania odpowiedź byłaby twierdząca, to Prezydent rzeczywiście mógł przez swoją lekkomyślność a także sarmacką brawurę być współwinny tej katastrofy.

Odwiedź nas na Facebooku- Zostań fanem Gadulek.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.