Jak żyją Wiśniewscy?

ImageOn do południa śpi, ona zajmuje się dziećmi, robi interesy.


To się nazywa szczęśliwe życie o ile oboje tak uważają. Czy w małżeństwie Michała i Ani Wiśniewskich na pewno wszystko jest tak  jak powinno być?

Mają dwójkę wspólnych dzieci, dom, pieniądze? Chyba jeszcze mają. To miało być jego pierwsze normalne małżeństwo. Pierwszy prawdziwy dojrzały związek. jednak czy na pewno Michał do niego dojrzał?

Ania jest wpatrzona w Michała i w dzieci. Wszystko dla nich zrobi. Michał śpi do południa, a ona zawozi maluchy do przedszkola, załatwia interesy, dba o dom – powiedział "Rewii" znajomy piosenkarza.

Ania jest na tyle wpatrzona w męża i tak bardzo mu ufa, że nie zauważa wielu spraw, choćby to że najprawdopodobniej Michał ma wiele na sumieniu.

Dla Michała bardzo ważną rolę odgrywa Marta. To jest osoba która zajmuje się PR-em, jest prawą ręką Michała.

Pełni honory pani domu, serwując Michałowi dania z rodzinnego grilla – bulwersuje się znajomy Wiśniewskiego. – Widzę, jak się do niego mizdrzy, szuka okazji, żeby rzucić mu się na szyję, całuje prosto w usta. Tak nie witają się zwykli znajomi. Michał niby od niej ucieka, ale wszędzie ją ze sobą zabiera… To ona, nie Ania, towarzyszy mu w podróżach. To z nią czatuje, gdy żona śpi z dziećmi – zdradza "Rewii" osoba z bliskiego otoczenia gwiazdora.

Tak więc mamy w powietrzu kolejny związek Michała. Długo facet nie wytrzyma by nie ulec kolejnej już Marcie. Ma facet farta do Mart. Szkoda tylko, że Ania tego nie widzi, może by pognała babsko z domu. A jej święty i zdołowany często mężulek obudził się ze snu.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.