„Jak będzie kolejna edycja to ja już będę w grobie”- Kuźniar o X-Faktor

Aleksander Majdański / newspix.pl

Nie jestem też przekonany, czy Michał Szpak odnajdzie się poza program, gdy nie będzie mieć opieki jurorów, czy znajdzie pomysł na siebie i ludzi, którzy mu pomogą odnieść sukces…

Jarosław Kuźniar wydawałoby się, że żałuje swojego uczestnictwa w X-Faktor, tymczasem dziennikarz z TVN24 jest zadowolony i mało tego, jeśli byłaby druga edycja show i dostał by propozycję poprowadzenia jego, na pewno by się zgodził.

Fakt podpytał prowadzącego co myśli o finalistów X-Faktor, czy mają szansę według niego na karierę po zakońćzeniu się X-Faktor?

O Genku : Otworzył się w tym programie, zmienił, wszedł o świata, którego kiedyś unikał. Ale czy kiedyś nie będzie tego żałował?  Przecież grał, był znany w kręgach, w których chciał być znany, a teraz żyje w świetle jupiterów… On nadal wychodzi grać na ulicę, różnica polega jednak na tym, że gromadzi się przy nim więcej ludzi, bo już kojarzą tego faceta z przerzedzonymi, długimi włosami.

O Michale: Nie jestem też przekonany, czy Michał Szpak odnajdzie się poza program, gdy nie będzie mieć opieki jurorów, czy znajdzie pomysł na siebie i ludzi, którzy mu pomogą odnieść sukces.

O Adzie:Fenomenem jest dla mnie Ada Szulc, która sobie bardzo ładnie radzi, a przecież nikt o niej wcześniej nie słyszał. Tymczasem ona potrafi zaśpiewać wszystko, nawet hymn bez mylenia słów i nut.

Co Kuźniarowi dał program?

Nauczyłem się zapanować nad sobą w zetknięciu z żywą publicznością. Kiedy występuję przed kamerami to  ja sobie oczywiście kogoś wyobrażam, ale nie da się tego porównać z tysiącem oczu wpatrzonych we mnie podczas programu realizowanego na żywo.  Publiczność w studiu reaguję natychmiast, nie muszą napisać maila do redakcji, że dziennikarz wypalił coś głupio, tylko od razu dają o tym znać.

Jest jeszcze jedna rzecz, którą dał mi ten program. Po kilkunastu latach pracy zupełnie wyzbyłem się tremy – zaczęło mnie to martwić. Tymczasem, prowadząc „X-Factor” znów poczułem tremę i bardzo się z tego cieszę – powiedział Jarek w rozmowie z Faktem.

Kto wygra show? Kuźniar już tego nie potrafił powiedzieć, w końcu to sms-y widzą zdecydują.

Jedno jest pewne, kolejna edycja X-Faktor stoi pod znakiem zapytania, chociaż Maja Sablewska posadę jurorki ma już zapewnioną. I jak tu nadążyć za plotkami ?:)

Zobacz też:Wyrzucili Dodę z hotelu. Wszystko przez Korę!

źródło: Fakt.pl

Aleksander Majdański / newspix.pl

Aleksander Majdański / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Teodor Klepczyński / newspix.pl

Teodor Klepczyński / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.