,  

Jagielski i Gardias w jednym programie? On mówi NIE!

  Wojtek Jagielski  nie chce prowadzić programu z Dorotą Gardias.


Wojtek jesienią ma poprowadzić nowy program w TVN Turbo. Zaproponowana mu osobę towarzyszącą w programie a miała być nią Dorota Gardias i do wyboru Agnieszkę Cegielską. Wojtek wybrał Agnieszkę.

Propozycję prowadzenia programu z Gardias, Wojtek uznał za zupełnie nietrafioną – powiedział "Na żywo" pracownik TVN. – W jego odczuciu Dorota ma niewiele do powiedzenia, jest mało wyrazista i zbyt wyniosła. Za to Agnieszkę zaakceptował bez zastrzeżeń – dodaje źródło tygodnika.

Program, który poprowadzi Cegielska i Jagielski, będzie się nazywał Wieczór kawalerski. Gośćmi będą gwiazdy oraz przedstawiciele ciekawych zawodów, tacy jak lekarze czy politycy. Tematami rozmów będą oczywiście samochody i kobiety.

Gardias też się cieszy, że nie będzie zdana na towarzystwo Jagielskiego bo jak on tak i ona nie czuje do niego sympatii.  Podobno Gardias uważa też, że Jagielski podczas wywiadów zadaje trywialne pytania.

Agnieszka Cegielska to wesoła chyba bezkonfliktowa osoba. Czy uda jej się polubić z Jagielskim? Zobaczymy już jesienią.

Sporo jest plotek na temat Gardias. A to ma kochanka, a to jest zarozumiała. A wszystko po tym jak wygrała show Taniec z gwiazdami. Też tak uważacie?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.